1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Çankırı Çerkeş Karamustafa Mahallesi'nde 1596 m2 Tarla

Bankadan 1596m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 17638
Metre Kare 1596m2
Ada 125
Parsel 10
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Karamustafa Köyü 125 ada 10 parsel ÇERKEŞ / ÇANKIRI

Uzman Görüşü

"Çerkeş - Orta Karayolu ve Samsun - İstanbul Karayolu'na yakın konumda, nellikle buğday, arpa üretiminin yapıldığı bölgede, verimli arazi yapısına sahip, 1596 m2 TARLA"

Açıklama

Özellikler: Çankırı ili, Çerkeş ilçesi, Karamustafa Köyü, Kadıçayırı Mevkii 125 ada 10 parseldir. Bölgede genellikle buğday, arpa üretiminin yapıldığı belirlenmiş ve sulama imkanının olmamasına rağmen verimli arazi yapısına sahip oldukları belirlenmiştir. Taşınmazın tapu vasfı TARLA'dır.

125 Ada 10 Parsel konu mülk tarla vasıflı olup, 1596 m2 yüz ölçümüne sahiptir. Konu taşınmaz çok az eğimli ve geometrik olarak dikdörtgene yakın bir şekle sahiptir. Taşınmazın sınırları çit, tel örgü, duvar vb herhangi bir yapı ile çevrilmemiştir. Taşınmaz üzerinde herhangi bir yapı bulunmamaktadır. Kadastral yola cephesi bulunmamaktadır.

Ulaşım: Çankırı İli, Çerkeş İlçesi, Karamustafa Köyü Çeştepe Altı Mevkii sınırları içerisinde, genellikle boş tarlaların bulunduğu 125 Ada 10 Parsel numaralı tarla vasıflı taşınmazdır. 124 Ada 17 Parsel numaralı taşınmazın 595 Güneydoğusunda 125 Ada 10 Parsel numaralı taşınmaz bulunmaktadır. 125 Ada 10 Parsellerin kadastral yola cepheleri yoktur. Taşınmaz Karamustafa köyüne 500 1 Km uzaklıktadırlar. Taşınmazın yakın civarı boş tarlalardan oluşmaktadır, bulundukları bölgede tarlalar genellikle kuru tarım için kullanılmaktadır. Yakın çevresinde Çerkeş orta Karayolu ve Samsun İstanbul Karayolu bulunmaktadır. Taşınmaza ulaşım özel araçlar ile sağlanmaktadır.

Not: Çerkeş Belediyesi imar müdürlüğünde yapılan incelemeye göre taşınmaz 1/100.000 ölçekli çevre düzeni planına göre Plansız Alanlar İmar Yönetmeliğine tabidir. Tarımsal amaçlı yapı yapılabilir, detaylarını ilgili belediyesinden öğrenebilirsiniz.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.