COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Çanakkale Gökçeada Kuzulimanı Mahallesinde 1+1 55 m2 Daire

Bankadan 1 + 1 55m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 9937
Oda Sayısı 1 + 1
Metre Kare 55m2
Ada 539
Parsel 18
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Sobalı
Bina Yaşı 5
Kat Sayısı 1
Bulunduğu Kat 0
Bağımsız Bölüm D 2

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Çanakkale İli, Gökçeada İlçesi, Kuzulimanı Mahallesi, İsmail Gaspıralı Caddesi, No: 130, D blok Zemin Kat D: 2

Açıklama

Ulaşım: Gökçeada Feribot iskelesi baz alınarak Solda konumlu olan Kızılay Caddesi üzerinden şehir merkezine doğru yaklaşık 3,5 km ilerledikten sonra sağda konumlu olan İsmail Gaspıralı Cad. dönülür. Cadde üzerinde yaklaşık 350 m ilerledikten sonra sol kolda konu taşınmazın konumlu olduğu siteye ulaşım sağlanabilir. Taşınmaza yakın mesafede; benzer nitelikli siteler, Gökçeada M.Y.O, günü birlik tesisler gibi yapılar yer almaktadır. Taşınmazların ulaşımı kolay konumda olup toplu taşıma ve özel araç ile ulaşım sağlanabilmektedir. Altyapı hizmetleri bir kısmı tamamlanmış olan bölge, orta ve üst gelir grubu tarafından yerleşim amaçlı olarak talep görmektedir.
Özellikler: Taşınmaz konumlu olduğu binanın zemin katında, bina girişine göre sağ ön ve arka cephede bulunan 2 nolu bağımsız bölümdür. 
Taşınmaz projesinde salon + açık mutfak, 1 adet oda, banyo, antre ve balkon hacimlerinden toplam 55 m2 kullanım alanından oluşmaktadır. Taşınmaz kat, konum ve alan olarak mimari projesiyle uyumlu inşa edilmiştir. Taşınmazın zeminleri salon + oda hacimlerinde ise laminat parke, antre ve banyo hacminde seramik kaplı olup duvarlar ıslak hacimlerde fayans kaplı, salon ve oda hacimleri saten boya ile boyalıdır. Mutfak dolapları mdf lam, tezgah ise mermeridir. Banyo hacminde duşakabin, Tam ayak lavabo ve klozet bulunmaktadır. Taşınmazın dış kapısı çelik, iç kapıları ahşap panel kapıdır. Taşınmazın pencere ve balkon kapısı PVC esaslıdır.Taşınmazın herhangi bir ısıtma tesisatı döşenmemiş olup, mevcut durumda soba ile ısıtılmaktadır.
Taşınmaza kuzeybatı yönünden zemin kat seviyesinden ve site içerisinden 
sağlanmaktadır. Binanın dış cephesi ısı yalıtım üzeri dış cephe boyası ile boyalıdır. Site içerisinde peyzaj çalışmalarının tamamlanmadığı görülmüştür.
Not:  04/10/2013 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır.