Tapu.com’da ara

Bankaların uygun fiyatlı gayrimenkulleri arasından aradığınız gayrimenkulü bulun.

Çanakkale Ayvacık Küçükkuyu'da Teraslı Manzaralı Dubleks Daire

Sahibinden 2 + 1 106m2

Özellikler

Tapu no 8251
Ada 325
Parsel 5
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Yok
Bina Yaşı 2
Kat Sayısı 4
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm C 9

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder

Adres

Küçükkuyu Beldesi Mıhlı Mah. Yazgı1 Sok. No:1/C C Blok 1. kat D:9, Ayvacık/ÇANAKKALE

Açıklama

Ulaşım: Çanakkale İzmir yolu üzerinden İzmir istikametinde ilerlenirken solda yer alan Tayan Caddesine dönülür. Cadde devamında sola Yazgı 1 Sokağa dönülür. Bu sokak üzerinde sağda konumlu 1 kapı numaralı ana gayrimenkul ve konu taşınmaza ulaşılır.

Özellikler: 1. normal katta bulunan 9 no.lu bağımsız bölümdür. Taşınmaz bina girişine göre sol ön cephede konumludur. Projesine göre ve yerinde; normal katta antre, salon, mutfak, banyo-wc, balkon çatı katta kömürlük, ardiye, hol, banyo ve teras düzeninde, normal katta brüt 66 m2, çatı katta brüt 40 m2 + 55 m2 teras alanlıdır. Konu taşınmaz kat, konum, alan ve mimari bakımdan projesine uygun inşa edilmiştir. Taşınmazda zeminler antre ve mutfakta seramik kaplama, salon ve odalarda laminat parke kaplamalı, duvarlar bu alanlarda saten boyalı, kısmen kağıt kaplamalıdır. Banyoda zemin ve duvarlar seramik kaplamalı olup; klozet, dolaplı lavabo ve duş kabini yer almaktadır. Mutfakta granit tezgah ve ahşap dolaplar bulunmaktaıdr. Pencereler çift camlı pvc doğramadan imaldir. Taşınmaz deniz manzaralı olup, havuzlu ve güvenlikli sitede hiç kullanılmamış dairedir. 

Ana gayrimenkul 14.652,15 m2 alanlı 325 ada 5 parsel üzerinde betonarme tarzda inşa edilmiş apartmandır. Onaylı mimari projesine ve yerindeki duruma göre bodrum + zemin kat + 1 normal kat + çatı katı düzeninde toplam 4 katlı inşa edilmiştir. Bina girişi zemin kattan verilmiştir. Ana gayrimenkulde bodrum katta; 2 adet mesken ve sığınak, zemin katta ve 1. normal katta; 6'şar adet konut olmak üzere toplamda 14 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Blokta asansör bulunmamaktadır. 

Not: 30.04.2014 tarih, 29 no.lu Yapı Ruhsatı bulunmaktadır.