COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Büyükçekmece Türkoba Tepe Kent Sitesi'nde 5+1 Teraslı Havuzlu Villa

Bankadan 5 + 1 310m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 15505
Oda Sayısı 5 + 1
Metre Kare 310m2
Ada 110
Parsel 2
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 17
Kat Sayısı 3
İskan Tarihi 02/11/2007
Ruhsat Tarihi 26/03/2004
Arsa Yüzölçümü 127560

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Türkoba Mahallesi, Tepe Kent Sitesi, Burcu Sokak, No:1/38, BÜYÜKÇEKMECE / İSTANBUL (UAVT: 1805236203)

Açıklama

Nitelikli bir proje içerisinde, yüksek gelir düzeyine sahip kişilerce tercih edilen muhitte, 310.00 m2 + ilaveten 44 m2 teraslı LÜKS VİLLA

Özellikler: Ana gayrimenkulde, 38 bağımsız bölüm numaralı villadır. Konu taşınmaz projesine göre zemin kat + 1 normal kat + çatı kattan oluşmaktadır. Projesine göre zemin katı salon, mutfak, oda, antre, wc, ısıtma ve teras düzeninde brüt 133 m2 kullanım alanı ve 44 m2 teras alanlıdır. 1.Normal katı 4 oda, 2 banyo, 4 balkon, hol düzeninde brüt 172 m2 kullanım alanlıdır. Çatı katı ise çatı alanı düzeninde brüt 5 m2 alanlıdır. Konu taşınmaz projesine göre toplamda brüt 310 m2 kullanım alanı ve 44 m2 teras alanlıdır. 1.Normal katta bulunan teras alanları balkon niteliğinde olması nedeni ile kullanım alanına dahil edilmiştir.) Konu mülkün bağımsız yüzme havuzu bulunmaktadır.

Ana gayrimenkul yaklaşık 15 yıl önce inşa edilmiş betonarme binadır ve  127.560 m2 parsel üzerinde yer alan villa sitesi içerisinde yer almaktadır. Konu mülkün içerisinde yer aldığı parsel üzerinde zemin + 1 normal kattan oluşan 63 adet villa bulunmaktadır. Site içerisindeki villalar yaklaşık 2000 m2 bahçe içerisinde birbirlerinden ayrı kullanıma sahip, müstakil kullanımdadırlar. Bahçe peyzaj çalışmaları, villa maliklerine aittir. Villa bahçe sınırları, proje vaziyet planında detaylandırılmıştır. Sitenin kuzey ve güney olmak üzere 2 girişi vardır. Site içerisinde çok sayıda farklı tipte villa mevcuttur. Konu mülk, MA4 tipi villadır. Site dahilinde özel güvenlik, müstakil yüzme havuzları, otopark alanları ve peyzaj bulunmaktadır. Ana gayrimenkulde doğalgaz bağlantısı mevcuttur. 5 + 1 tiptir. 5 + 1 tip villaların büyüklükleri genellikle birbirine yakındır ve 350 ­ 400 m2 tip olarak bilinmektedirler.

Ulaşım: İstanbul İli, Büyükçekmece İlçesi, Türkoba Mahallesi sınırları içinde, Tepe Kent Sitesinde, Burcu Sokak üzerindeki 1 kapı numaralı 38 bağımsız bölüm nolu villadır. Taşınmaza ulaşım için Büyükçekmece’de ana arter niteliğinde olan Tepecik Caddesi üzerinden batı istikametinde ilerlerken sağdan Zeki Bora Caddesine girilir. Yaklaşık 170 m ilerden sola konu taşınmazın üzerinde bulunduğu Burcu Sokağına girilir. Rapora konu taşınmaz 30 m ilerde solda 1 kapı numaralı villadır. Bölgede orta ­üst gelir kesimin ikamet ettiği, genellikle 4­5 katlı, 10­ 20 yıllık ve yeni konut nitelikli yapılar bulunmaktadır. Taşınmaz toplu taşıma araçları durağına uzak konumlu olup, bölgede altyapı olanakları tamdır. Konu taşınmazın yakın çevresinde Tepecik Caddesi, Büyükçekmece Özel Eğitim Meslek Lisesi bulunmaktadır.

Not: 26/03/2004 tarihli yapı ruhsatı ve 02/11/2007 tarihli iskan belgesi bulunmaktadır. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.