1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!
1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Büyükçekmece 19 Mayıs Mahallesi'nde Natamam 68 m2 Daire

Bankadan 2 + 1 68m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 18605
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 68m2
Ada 156
Parsel 18
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Hisse Oranı Tam
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 6
Kat Sayısı 1
Ruhsat Tarihi 08.06.2016
Bulunduğu Kat -1
Bağımsız Bölüm 2

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

19 Mayıs Mahallesi Ardıç 1 Sokak Giriş No: 7 Kat No: -1 Daire No: 2 34500 Büyükçekmece/İstanbul

Uzman Görüşü

Taşınmazın ana artetlere yakın olması avantajıdır.

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz bodrum katta bina girişine göre sağda yer almaktadır. Kat mülkiyetine esas onaylı mimari projesine göre brüt 68 m2 alanlı olup; salon, 2 oda, mutfak, antre ve banyo hacimlerinden oluşmaktadır. Dairede inşa faaliyetleri tamamlanmamış olup %70 seviyededir. Daire giriş kapısı ve iç kapılar bulunmamaktadır. Pencereler PVC doğrama olup camları yoktur. Zeminler şap dökülü haldedir. Duvarlarda banyo hariç ince sıva bitmiş haldedir. Mutfak mobilyaları ve banyolarda vitrifiye ekipmanları bulunmamaktadır. Dış cephede de taşınmaz tarafına denk gelen kısım inşa edilmemiştir.

Taşınmazın yer aldığı bina girişi projesine uygun olarak parselin batı cephesinden zemin kat seviyesinden yapılmaktadır. Bina kapısı camlı demir kapı olup merdivenler ve zemin hali hazırda şap haldedir. Merdiven korkulukları henüz inşa edilmemiştir.

Not: Taşınmazın 08.06.2016 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır. Dairede inşa faaliyetleri tamamlanmamış olup %70 seviyededir. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder. İnşaatın tamamlanmasından doğacak masraflardan satıcı sorumlu değildir. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.