Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Bursa Yıldırım Kazımkarabekir Mahallesi'nde 571 m2 Asma Katlı Dükkan (305983)

Bankadan 571m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
22470
Metre Kare:
571m2
Ada:
3130
Parsel:
5
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
9
Isıtma Sistemi:
Diğer
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
5
İskan Tarihi:
10/09/2020
Ruhsat Tarihi:
04/12/2014
Bağımsız Bölüm:
29
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
0

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Paylaşılır
Teminat Bedeli:
% 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Kazım Karabekir, Yıldırım/Bursa

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz Bursa ili, Yıldırım İlçesi, Kazımkarabekir mahallesi sınırları dahilinde Yunusemre Bulvarı, Yaylalı sokak ve Şehit Dursun Acar Caddesi kesişimin de konumlanmaktadır. 

Taşınmazın yer aldığı parsel üzerinde A,B olarak adlandırılmış 2 adet blok bulunmaktadır. B blok parselin kuzeyinde yer almakta olup 2 bodrum + zemin + asma + 4 nommal + çatı kat olmak üzere 9 katlıdır. 2.bodrum katında otopark ve ortak alanlar bulunmaktadır. 1.bodrum katta otopark, zemin ve asma katta 25,26,27,28,29,30,31,32bb dükkanlar, 3 normal katın her birinde altişar adet mesken, 4.normal katta 6 adet çat kat bağlantılı dubleks mesken bulunmaktadır. Yapı toplamda 9 kattan ve 32 adet bağımsız bölümden oluşmaktadır. B blok bina girişi kuzeyden cepheden ifade edilmiştir. Binanın dış cephesi akrilik esaslı dış cephe boyası ile kaplıdır.

B blok zemin ve asma kat , 29 bb numaralı zemin katta 328 m2, asma katta 243 m2 olmak üzere 571 m2 alanlıdır. 

İki yangın çıkışı bulunmakta olup 570 metre²'dir. İki tuvalet ve mutfak bulunmaktadır. Üst katında iki tane yönetim odası, bir tane de depo gibi ayrı bir oda mevcuttur.

Not: Kazanan teklifin %4+ KDV'si oranında hizmet bedeli alınacaktır.


Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.