0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Bursa Osmangazi'de Mükemmel Lokasyonda Cadde Cepheli Kiracılı Düğün Salonu

Bankadan 1935m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
19105
Metre Kare:
1935m2
Ada:
4897
Parsel:
3
Tapu Tipi:
Kat Mülkiyetli
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
7
Isıtma Sistemi:
Yok
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
6
İskan Tarihi:
19.08.2015
Ruhsat Tarihi:
10.06.2013

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Paylaşılır
Teminat Bedeli:
% 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Güneştepe Mahallesi 771.Sokak Kat:Bodrum+Zemin D.No:17 Osmangazi /Bursa

Uzman Görüşü

Cadde cepheli olması, Köşe konumda olması, Taşınmaza ait kapalı otopark olması, iskânlı geçmiş olması, geniş kullanımlı olması, genç binada yer alması, ulaşımın kolay olması avantajdır. 

Açıklama

OSMANGAZİ MEHMET AKİF ERSOY CADDESİNE CEPHELİ, KÖŞE KONUMLU, KAPALI OTOPARKLI, ULAŞILABİLİR KOLASYONDA 1935 M2 DÜĞÜN SALONU

Özellikler: A blok, 17 no.lu bağımsız bölüm, binanın bodrum ve zemin katında konumlu düğün salonu vasıflı taşınmazdır. Mimari projesine göre Bodrum katta düğün salonu için tahsis edilmiş kapalı otopark alanı hacminden oluşmakta olup brüt 1038 m2 kullanım alanlıdır. Zemin kat düğün salonu, 2 adet servis odası, bay ve bayan wc, 2 engelli wc, koridor, 2 yönetim odası, gelin odası, damat odası ve merdiven holü mahallerinden ibaret olup brüt 897 m2 kullanım alanlıdır. İncelenen projesine göre taşınmazın toplam brüt kullanım alanı 1.935 m2`dir. Taşınmaza girişler kuzey yönden Mehmet Akif Caddesi ve batı yönden 771. Sokak üzerinden sağlanmaktadır. Mehmet Akif Caddesine cephe uzunluğu 34,6m yüksekliği 4,00m olup dış cephe doğramaları camlı alüminyum malzemedendir. 

Bölge analizi : Genellikle site tipi yapılaşmanın bulunduğu bölgede halen çok sayıda devam eden proje ve boş parselleri görmek mümkündür. Bölge konut fonksiyonlu gelişmiş ve gelişmekte olan bir bölgedir. Ticari potansiyel düşük seviyede olup, özellikle Cadde cepheli binaların zemin katlarında çok sayıda Ulaşım toplu taşıma ve özel araçlarla sağlanmaktadır.

Not: Tapuda Yunuseli Mahallesi'nde yer almaktadır. Satış bedelinin %10' u oranında teminat bedeli bankanın hesabına yatırıldıktan sonra ihale başlayacak, sistem üzerinden teklif verilecektir.  

Taşınmaz halihazırda kullanılmakta olup otopark alanı imalathanedir. Düğün salonundan 7.500 TL, imalathaneden 7.000 TL olmak üzere toplamda 14.500 TL kira getirisi mevcuttur. Tek tapu olduğundan elektrik ve su kullanımı ortaktır.Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.