Tapu.com’da ara

Bankaların uygun fiyatlı gayrimenkulleri arasından aradığınız gayrimenkulü bulun.

Bursa Osmangazi Hüdavendigar Mahallesinde 10m2 Hisseli Arsa

Vakıftan 10m2

Özellikler

Tapu no 9292
Ada 2285
Parsel 3
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Hüdavendigar Mahallesi, GümüĢ Sokak 2285 ada 3 No’lu Parsel

Açıklama

Ulaşım: Bent Caddesi üzerinden kuzeydoğu istikametinde 1.Pınar Caddesi istikametine girilir. Taşınmaz bu sokak üzerinde sol kolda konumludur. Taşınmazın yakın çevresinde Havva Aslanoba Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Hüdavendigar Dikkaldırım Spor Külübü Tesisleri ve Mihraplı Camii yer almaktadır. Bölge, konut fonksiyonlu gelişmekte olup mevcut imar durumu ile konumları taşınmazların değerini olumlu yönde etkilemektedir. Taşınmaz, Hüdavendigar Mahalle Merkezi’ne yakın mesafede yer almaktadır. Bölge, Osmangazi Belediyesi sınırları içinde kalmakta olup tamamlanmış altyapıya sahiptir.
Özellikler: 2285 ada 3 no’lu parsel 1013,12 m2 yüzölçümüne sahiptir. Ana taşınmazın (255/25328) hissesine düşen arsa yüzölçümü 10,2 m2’dir. Parsel geometrik olarak dikdörtgen bir forma sahiptir. Parsel topografik olarak düz bir yapıya sahiptir. Parselin sınırları herhangi bir tel çit vb. unsur ile çevrili olmayıp, imar yollarına cepheli olması sebebiyle yarı belirgin vaziyettedir. 2285 ada 3 no’lu parselin güneydoğu cepheden 1.Pınar Caddesine yaklaşık 24 metre, kuzeybatı cepheden İsimsiz Sokak’a 24 m cephesi bulunmakta olup diğer yönlerden komşu parseller ile çevrilidir. 

Parselin 255/25328 hissesi satılıktır. Hisseye düşen pay 10,19m2dir.

Belediye Hizmet Alanında Otopark olarak gösterilen bölgede kalmakta olup yapılaşma hakkı bulunmadığı bilgisi alınmıştır.