1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Bursa Osmangazi Geçit Mahallesi'nde 115 m2 İş Yeri

Bankadan 115m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 17850
Metre Kare 115m2
Ada 6287
Parsel 5
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 6
Isıtma Sistemi Kombili
Kat Sayısı 3
Bağımsız Bölüm 8
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Geçit Mah. 542. Sok. No:3B Osmangazi/Bursa

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz bina girişinden binaya bakıldığında bina girişine göre ön cephede zemin katta yer alan dükkan vasıflı 8 nolu bağımsız bölümdür. Dükkan ve balkon hacimlerinden oluşmakta olup brüt 115 m2 alana sahiptir. Balkon hacmi dükkan hacmine eklenmiştir. Taşınmazın daire giriş kapısı ve dış cephesi cam bölmeli alüminyum doğramadır. Dükkan girişi yol kotu seviyesinde olup, merdiven ile giriş sağlamaktadır. 

6287 ada 5 parsel 548,77 m2 yüzölçümüne sahiptir. Taşınmazın yer aldığı ana gayrimenkul; 2 adet bodrum kat + zemin kat + 3 normal kat olmak üzere toplam 6 katlı inşa edilmiştir. Onaylı mimari projesine göre, 2 bodrum katta; 2 adet dükkan devamı ve otopark alanı, 1. Bodrum katta; 3 adet dükkan, zemin katta; 2 adet dükkan ve zemin katta 2 adet dükkan ve her normal katta 2 adet mesken olmak üzere ana gayrimenkulde toplam 11 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Taşınmazın yer aldığı ana gayrimenkule giriş, vaziyet planında belirtilmemiş olup, bina girişi, bina şeklinin belirleyici olması ile tespit edilmiştir. Taşınmazın yer aldığı ana gayrimenkule giriş binanın kuzeydoğu cephesinden 1. bodrum kattan sağlanmaktadır. Bina dış cephesi akrilik boyalı olup çatısı kiremit örülüdür. Bina giriş kapısı cam bölmeli alüminyum doğrama, bina içerisinde zeminler mermer duvarlar plastik boyalıdır. Merdiven basamakları mermer olup korkulukları demir doğramadır. Bina içerisinde asansör ve otopark bulunmaktadır. 

Ulaşım: Taşınmaza ulaşım için; Şehit Bahattin Gündüzlü Caddesi üzerine Bursa Çevre Yolu istikametinden mahalle merkezi istikametine doğru, Bursa Çevre Yolu geçildikten sonra yaklaşık 240 m. ilerlenerek sol kolda yer alan değerleme konusu taşınmazın yer aldığı binaya ulaşılır. Taşınmazın yakın çevresinde; 4-5 yapılaşmalar, küçük işletmeler, ve boş arsalar yer almaktadır. 

Not:  Dükkan ve balkon hacimlerinden oluşmakta olup brüt 115 m2 alana sahiptir. Balkon hacmi dükkan hacmine eklenmiştir. yerinde projesiyle uyumlu olduğu tespit edilememiştir. Alıcı adayının mevcut haliyle almayı kabul etmesi gerekmektedir.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.