1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Bursa Osmangazi Çekirge Mahallesi'nde 903 m2 Termal Otel

Bankadan 903m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 18240
Metre Kare 903m2
Ada 4240
Parsel 3
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu
Bina Yaşı 12
Isıtma Sistemi Kombili
Kat Sayısı 4

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Çekirge Mah.Hamam Sk.No:20 Osmangazi/Bursa

Açıklama

Özellikler: Taşınmazın mevcut durum alanı 903 m2 iken yasal durum alanı 773 m2'dir. Ana taşınmaz arsa ve üzerinde yer alan betonarme binadan ibarettir. Arsa Bölümü: 216,27 m2 alanlı olup, geometrik olarak yamuk formda, topoğrafik olarak az eğimli yapıdadır. Güney ve doğu yönden imar yoluna cephelidir. Bina Bölümü: Parsel üzerinde bitişik nizamda 2 bodrum + zemin + 1 normal + çatı katlı inşa edilmiş yapı yer almaktadır. Projesine göre yapının 2. bodrum kati hol, asansör, araç asansörü, otopark hacimlerinden meydana gelmekte olup -184 m2 alanlı, 1. bodrum katı hol, asansör, araç asansörü, mutfak, banyo, wc, kazan dairesi ve su deposu hacimlerinden meydana gelmekte olup 184 m2 alanlı, zemin katı hol, asansör, araç asansörü, 4 adet banyolu oda, resepsiyon ve müdür odasından meydana gelmekte olup 184 m2 alanlı, 1. katı hol, asansör, 8 adet banyolu odadan meydana gelmekte olup 190 m2 alanlı, çatı katı makine dairesi hacminden meydana gelmekte olup 31 m2 alanlı olmak üzere toplamda 773 m2 brüt alana sahiptir. Yaklaşık olarak kapalı alan büyümesinin 130 m2, teras büyümesinin de 50 m2 civarında yapıldığı düşünülmektedir. Teras hacmi mevcut alan hesaplamasında dahil edilmemiştir. Taşınmaz mahallinde 903 m2 brüt alanlıdır. Bina giriş kapısı doğu yönde zemin katta bulunmaktadır. Dış cephesi boyalı durumda olup çatı örtüsü kaplı durumdadır. Otopark, güvenlik, asansör, yüzme havuzu mevcuttur. Binanın yasal evrakı yoktur. İç mekan özellikleri bilinmemektedir. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder. EPDK lisansları ve tüm yasal bilgilerin güncel durumu alıcı tarafından araştırılarak teklif verilmelidir. Alıcı teklifi verdiğinde tüm yükümlülükleri kabul eder.

Ulaşım: Taşınmaza ulaşım, Bursa kent merkezinden batı yönünde İzmir Yolu üzerinden devam edilerek Acemler Köprülü Kavşağında gelindiğinde sol kanada dönülüp güney yönünde Çekirge Meydanına doğru devam edilir ve Çekirge Mahallesi sınırlarına girildiğinde Hamam Caddesi üzerindeki 20 dış kapı numaralı binadan sağlanmaktadır. Yakın çevresinde kendisine emsal olabilecek nitelikte eski termal otellere, zemin katlan işyeri üst katları mesken amaçlı kullanılan bitişik nizamdaki binalara, tarihi yapılara ve camilere rastlanmaktadır. Çekirge Mahallesi, Bursa'nın eski merkezi noktalarından biri konumundadır. Uludağ'a çıkış için geçilmesi gereken gözde ve popüler bir bölgedir. Osmangazi Belediyesi sınırları içerisinde kalmakta olan bölge tamamlanmış altyapıya sahiptir. 

Not: Taşınmazın mevcut durum alanı 903 m2 iken yasal durum alanı 773 m2'dir. Taşınmaz Arsa tapuludur. Binanın ruhsatı yoktur. İç mekan özellikleri bilinmemektedir. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder. 

EPDK lisansları ve tüm yasal bilgilerin güncel durumu alıcı tarafından araştırılarak teklif verilmelidir. Alıcı teklifi verdiğinde tüm yükümlülükleri kabul eder.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.