1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Bursa Nilüfer Üçevler Mahallesi'nde 195 m2 Dükkan

Bankadan 195m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 17854
Metre Kare 195m2
Ada 4384
Parsel 3
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 6
Isıtma Sistemi Kombili
Kat Sayısı 1
Ruhsat Tarihi 31/12/2013
Bağımsız Bölüm 8
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Üçevler Mahallesi Darıca Sokak No:12B Nilüfer/Bursa

Açıklama

Özellikler: Dükkan vasıflı 8 no lu bağımsız bölüm, zemin katta, güney yönden Danica Sokak üzerinden binaya bakıldığında sol kolda yer almaktadır. Onaylı mimari projesine göre; dükkan hacimli olup brüt 195m2 alanlıdır. Ancak bina dışından yapılan yaklaşık ölçüme göre bina oturumunun ve kolon yerleşiminin projesiyle uyumlu olduğu anlaşılmaktadır.  8 no.lu bağımsız bölüm ile 7 no.lu bağımsız bölüm ara duvarları iptal edilmiş olup yapılan proje hilafı geri dönüştürülebilir niteliktedir. Taşınmazın dış cephe açıklıkları alüminyum doğramadır. Zeminleri ve tavanları seramik, duvarlar plastik boyalıdır.

Taşınmazın yer aldığı ana taşınmaz, tek bloklu, bodrum+zemin + 1 normal kat + çatı katlı olarak, betonarme yapı tarzında, inşa edilmiştir. Onaylı mimari projesine göre; bodrum katta otopark; zemin katta 2 adet iş yeri ve bina girişi: 1.kat ve çatı katta 6 adet dubleks mesken olmak üzere bina toplam 8 adet bağımsız bölümden oluşmaktadır. Bina girişi doğu yönden Arzu Sokak üzerinden zemin kattan sağlanmaktadır. Bina dış cephesi akrilik boyalı olup çatısı kiremit örülüdür. Bina giriş kapısı cam bölmeli demir doğramadır.

Ulaşım: Taşınmaz, Üçevler Mahallesi, Danica Sokak, No:128, Nilüfer / BURSA, açık adresinde konumludur. Taşınmaza ulaşım için, İzmir Yolu Caddesi üzerinden Bursa istikametine ilerlenirken Çalı kavşağından sağa Ahıska Caddesine girilir. Bu caddeden güney yönünde devam edilir ve sola Denizciler Caddesine girilir. Bu cadde üzerinde doğu yönünde devam edilir ve sağa Çınar Sokaka girilir. Bu sokak üzerinde güney yönünde ilerlenir ve yol bitiminden sağa Darica Sokaka girilir. Taşınmaz, bu sokak üzerinde sağ kolda yer alán 12B diş kapı numaralı işyeridir. Taşınmazın bulunduğu Nilüfer ilçesi Bursa İlinin batısında yer almaktadır. Taşınmazın yakın çevresinde: Öğretmen Caddesi, Denizciler Caddesi ve Kamur Demirci Evleri bulunmaktadır. Taşınmazların bulunduğu bölge yapılaşmasını henüz tamamlamamıştır. Çevresinde genellikle apartman ve müstakil binalar bulunmaktadır.

Not: 31/12/2013 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır. Taşınmazın tapu vasfı dükkandır. Taşınmaz 7 nolu bağımsız bölümle  ara duvarları iptal edilmiş olup, tadilatla dükkanlar birbirinden ayrılabilir. 

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.