0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Bursa Nilüfer Beşevler Mahallesi'nde 545 m2 2 Adet Dükkan

Bankadan 545m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
17788
Metre Kare:
545m2
Ada:
552
Parsel:
19
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
9
Isıtma Sistemi:
Kombili
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
1
Ruhsat Tarihi:
23/10/2012
Bağımsız Bölüm:
19, 20
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
-1

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Beşevler Mahallesi Çiçek(130) Sokak Çiçek Apartmanı No:7 Daire:19, 20 Nilüfer/Bursa

Uzman Görüşü

Taşınmazın konumunun merkezi olması, ulaşımın kolay ve çeşitli olması, 545 m2 kullanım alanına sahip olması,  otoparkının olması, iki dükkanın birleştirilmiş olması avantajıdır. 

Açıklama

Özellikler: 19 bağımsız bölüm no'lu dükkan bina girişi ve sağ yan cephesinde konumlanmakta olup 270 m2 kullanım alanlıdır. 20 no'lu dükkan bina girişinin sağ yan cephesinden konumlanmakta olup 275 m2 kullanım alanlıdır. Mahallinde 19 ve 20 no'lu dükkanlar yerinde bir olarak kullanılmakta olup tek bir kapı numarası verilmiştir ve toplam 545 m2 Taşınmazın ısınma sistemi kombidir.

Taşınmazın konumlandığı bina: Beşevler Mahallesi, Çiçek Sokak'a cephelidir. Merdiven basamakları ve sahanlıklar mermer kaplı, merdiven korkulukları demir doğramadan imal edilmiştir. Binanın dış cephesi sıva üzeri dış cephe boyalıdır. Binada otopark ve asansör mevcuttur. Taşınmazların yakın çevresinde genelde zemin katlan iş yeri ve normal katları konut olarak kullanılan 5-6 katli betonarme binalar bulunmaktadır. Taşınmaza ulaşım imkanlar iyidir. Bölge, Nilüfer Belediyesi sınırları içerisinde yer almaktadır. 

Not: 23/10/2012 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır. 1. bodrum katta yer alan dükkanlar içeriden birleştirilmiş olup, birlikte ve 2 tapu ile satılmaktadır. Mahallinde 19 ve 20 no'lu dükkanlar yerinde bir olarak kullanılmakta olup tek bir kapı numarası verilmiştir ve toplam 545 m2 alana sahiptir.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.