1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Bursa Nilüfer Beşevler Mahallesi'nde 545 m2 2 Adet Dükkan

Bankadan 545m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 17788
Metre Kare 545m2
Ada 552
Parsel 19
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 9
Isıtma Sistemi Kombili
Kat Sayısı 1
Ruhsat Tarihi 23/10/2012
Bağımsız Bölüm 19, 20
Bulunduğu Kat -1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Beşevler Mahallesi Çiçek(130) Sokak Çiçek Apartmanı No:7 Daire:19, 20 Nilüfer/Bursa

Uzman Görüşü

Taşınmazın konumunun merkezi olması, ulaşımın kolay ve çeşitli olması, 545 m2 kullanım alanına sahip olması,  otoparkının olması, iki dükkanın birleştirilmiş olması avantajıdır. 

Açıklama

Özellikler: 19 bağımsız bölüm no'lu dükkan bina girişi ve sağ yan cephesinde konumlanmakta olup 270 m2 kullanım alanlıdır. 20 no'lu dükkan bina girişinin sağ yan cephesinden konumlanmakta olup 275 m2 kullanım alanlıdır. Mahallinde 19 ve 20 no'lu dükkanlar yerinde bir olarak kullanılmakta olup tek bir kapı numarası verilmiştir ve toplam 545 m2 Taşınmazın ısınma sistemi kombidir.

Taşınmazın konumlandığı parsel üzerinde bitişik nizamda inşa tek bir bina mevcuttur. Bina: 2 bodrum, zemin, 1 normal ve çatı katı olmak üzere toplam 5 katlıdır. Binanın 2bodrum katında; sığınak+otopark, 1.bodrum katında depo ve 2 adet dükkan, zemin ve 1.normal katlarında 9'ar adet daire bulunmaktadır. Binada toplam 20 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. 1.normal katında yer alan daireler çatı katı ile irtibatlı dubleks dairelerdir. Taşınmazların konumlandığı binanın ana girişi zemin kat seviyesinden Çiçek Sokak üzerinden yapılmaktadır. Merdiven basamakları ve sahanlıklar mermer kaplı, merdiven korkulukları demir doğramadan imal edilmiştir. Binanın dış cephesi sıva üzeri dış cephe boyalıdır. Binada otopark ve asansör mevcuttur.

Ulaşım: Taşınmaz Bursa İli, Nilüfer ilçesi, Beşevler Mahallesi, Çiçek(130) Sokak ve Kaya(130) Sokak konumlu 7 kapı no'lu Çiçek Apartmanının 1.normal ve çatı katında yer alan 17 no'lu dubleks meskendir. Taşınmazın konumlandığı bina: Beşevler Mahallesi, Çiçek Sokak'a cephelidir. Taşınmazların yakın çevresinde genelde zemin katlan iş yeri ve normal katları konut olarak kullanılan 5-6 katli betonarme binalar bulunmaktadır. Taşınmaza ulaşım imkanlar iyidir. Bölge, Nilüfer Belediyesi sınırları içerisinde yer almaktadır. Taşınmazın bazı noktalara uzaklığı:

Not: 23/10/2012 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır. 1. bodrum katta yer alan dükkanlar içeriden birleştirilmiş olup, birlikte ve 2 tapu ile satılmaktadır. Mahallinde 19 ve 20 no'lu dükkanlar yerinde bir olarak kullanılmakta olup tek bir kapı numarası verilmiştir ve toplam 545 m2 alana sahiptir.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.