Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Bursa Nilüfer Aksu Evleri'nde 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 118m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
23431
Oda Sayısı:
3 + 1
Metre Kare:
118m2
Ada:
7989
Parsel:
2
Tapu Tipi:
Kat Mülkiyetli
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Kombili
Bina Yaşı:
10
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
6
İskan Tarihi:
08.05.2014
Ruhsat Tarihi:
17.11.2011
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
-1
Bağımsız Bölüm:
1

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

23 Nisan Mahallesi, 246. Sokak, Aksu Evleri, A Blok, No:18A, D:1 Nilüfer/BURSA

Açıklama

Özellikler: Bursa ili Nilüfer ilçesi Ertuğrul mahallesi 7989 ada 2 parsel (ESKİ: 3404 ada 2 parsel) üzerinde konumlu olan 2 bloklu sitenin A blok Bodrum kat 1 nolu B.B. de konumludur. Betonarme Apartman Ve Arsası vasıflı ana taşınmaz üzerinde kat mülkiyeti tesisli, betonarme yapı tarzında ve ayrık nizamda inşa edilmiş A ve B Bloklarından oluşan site bulunmaktadır. Sitenin etrafı duvar üstü tel örgü ile çevrili olup içerisinde bakımlı bahçe ve açık otopark alanları mevcuttur. Taşınmazın bulunduğu A Blok, parselin batısında konumlu olup blok kat irtifakına esas onaylı mimari projesine göre bodrum, zemin, 5 normal ve çatı katından oluşmaktadır. Bodrum katında blok girişi, sığınak ve 1 no.lu daire, zemin ve 4 normal katında her katta 2 şerden 10 adet daire, 5. normal ve çatı katında ise 2 adet dubleks daire olmak üzere blokta toplam 13 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Blok dış cephesi sıvalı ve boyalı vaziyettedir. Blok girişi bodrum kattan ve doğu yönden sağlanmakta olup giriş kapısı ve merdiven korkulukları alüminyum doğrama malzemeden, merdiven basamak ve sahanlıkları mermer kaplıdır. Deprem sonrası inşa edilmiş blokta 1 adet yolcu asansörü bulunmaktadır. 

A Blok 1 No.lu Daire, bloğun bodrum katında konumlu olup blok girişine göre sağ tarafta kalmaktadır. Kuzey, doğu ve batı cepheli olan taşınmaz kat irtifakına esas onaylı mimari projesine göre 118 m2 kullanım alanı altında 3 oda, salon, mutfak, 2 teras, antre, hol, wc, duş ve banyo hacimlerinden oluşmakta olup Taşınmazda 21 m2 ve 9 m2 olmak üzere toplam 30 m2 kullanım alanına sahip 2 adet teras mevcuttur. İç özellikleri bilinmemektedir. 

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddederse teklif sürecinde ödediğiniz hizmet bedeli tarafınıza aide edilir. Dilerseniz aide gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Tapu.com'da yayınlanan mülklerle ilgili tüm bilgiler ekspertiz raporuna dayanmaktadır. Ekspertiz raporu, gayrimenkulün gerçek değerini belirlemek için yetkili kişi ya da kurumlar aracılığıyla hazırlanan analizdir. Ekspertiz raporu sonucunda tapu kayıtlarıyla ilgili bilgileri (şerh, ipotek, haciz, vb.), iskan durumunu, bina yaşını, metrekaresini, konumunu ve evin piyasa değerini öğrenmek mümkündür.