COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Bursa Nilüfer 29 Ekim Mahallesinde 2 Katlı Dükkan

Bankadan 251m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 12092
Metre Kare 251m2
Ada 2436
Parsel 2
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 4
Isıtma Sistemi Yok
Kat Sayısı 1
Bağımsız Bölüm B Blok 6
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

29 Ekim Mahallesi, Ümitkaftancıoğlu Caddesi, No:20, B Blok, D:6 Nilüfer/BURSA

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir işlemlerinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Kredi kullanarak satın alacağınız gayrimenkul için tapu devir işlemlerinde satıcı kurumuma ödeme yapılırken mutlaka bloke çek ile yapılması gerekmektedir. Kredi kullanacağınız banka şubesindeki yetkili personeline bloke çek ile işlem yapılacağını dair teyid alarak işlemlere başlatmanız gerekmektedir.

Açıklama

Ümit Kaftancıoğlu Caddesine cepheli, otopark sorunu, araç duraklama sorunu bulunmayan avantajlı mevkide, Bursaspor Klübü Özlüce Tesisleri, Beşevler Küçük Sanayi Sitesi ve Uludağ Üniversitesi yakın, 251 m2 DUBLEKS DÜKKAN FIRSATI
Özellikler:  B Blok 6 no.lu dubleks dükkân, blokun ikinci ve birinci bodrum katında konumludur. Kuzey cepheli olan taşınmazın, onaylı mimari projesine göre, ikinci bodrum katında; dükkân devamı mahalli bulunmakta olup, yasal brüt 114 m² alanlıdır. Birinci bodrum katı; dükkân mahallinden ibaret olup, brüt 110 m² alanlıdır. Ayrıca, ikinci bodrum katta 11 m², birinci bodrum katta 16 m² olmak üzere toplam 27 m² alanlı yangın merdiveni mevcuttur. Taşınmaz, toplam 251 m² alanlıdır. Taşınmazın iç mekan özellikleri bilinmemektedir. 

2436 ada, 2 parsel sayılı, 2.576,00 m² yüzölçümlü ve ARSA vasıflı ana taşınmaz üzerinde, kat irtifakı tesisli, betonarme tarzında ve ayrık nizamda inşa edilmekte olan, A ve B Bloklardan oluşan bina bulunmaktadır. Bina oturumu haricinde kalan alan kilit parke taş döşelidir. Taşınmazın bulunduğu B Blok, onaylı mimari projesine göre, 2 bodrum, zemin kat ve çatı kattan oluşmaktadır. Taşınmazın dış cephesi, kompozit kaplama malzemedendir. Deprem sonrası yönetmeliğe göre inşa edilmekte olan blokta projesine göre asansör bulunmamaktadır.
Ulaşım: Bölgede bilindik İzmir Yolu Caddesi üzerinden kuzey yönde ayrılan Server Tanilli Caddesi ve taşınmazların bulunduğu Ümit 
Kaftancıoğlu Caddesi’ne sapılarak sağlanmaktadır. Taşınmazların yakın çevresinde genellikle ayrık nizamda, site düzeni içinde inşa edilmiş ve edilmekte olan, düzenli yapılaşma hakimdir. İzmir Yolu Caddesi’ne yakın konumlu kısımda ticari yapılaşmalar, iç kesimlerde konut yapılaşması mevcuttur. Planlı bir dokuya sahip bölgede halen boş arsalar göze çarpmaktadır. Altyapı olanakları yeterli seviyededir. Ulaşım, toplu taşıma araçları ve özel araçlar ile sağlanmaktadır.
Not: 10/06/2016 tarihli yeni yapı ruhsatı bulunmaktadır.