Tapu.com’da ara

Uygun fiyatlı gayrimenkullerin arasından hayalinizdeki tapuyu bulun.

Bursa Mustafakemalpaşa Atariye Mahallesinde 2+1 102 m2 Daire

Bankadan 2 + 1 102m2

Özellikler

Tapu no 10613
Ada 119
Parsel 8
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Sobalı
Bina Yaşı 29
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat 3
Bağımsız Bölüm 6

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Atariye Mahallesi, Salgıncı Sokak, No: 3, K: 3, D: 6 Mustafakemakpaşa / BURSA

Bursa Mustafakemalpaşa Atariye Mahallesinde 2+1 102 m2 Daire

Açıklama

Ulaşım: Taşınmaza ulaşım için; bölgenin ana arterlerinden Karacabey Caddesi üzerinden kuzey yönünde bulunan Salgıncı Sokak'a girilir. Taşınmazın yer aldığı bina bu sokak üzerinde ve yaklaşık 50 m. ilerledikten sonra sol tarafta konumlanmaktadır.Ticari potansiyel gelişmemiş olup, bölge halkının günlük ihtiyaçları kısa mesafede karşılanmaktadır. Taşınmaz ilçe merkezinde yer almaktadır ve Atariye Camii ile Mustafakemalpaşa Halk Eğitim Merkezi yakın mesafede yer almaktadır. Sosyal donatı ve rekreasyon alanları yeterli seviyededir. Ulaşım toplu taşıma araçlarıyla da ilçenin diğer bölgelerine rahatlıkla sağlanabilmektedir. Bölgede her türlü alt yapı hizmetleri mevcut olup, bölge belediyenin tüm hizmetlerinden faydalanmaktadır.
Özellikler: Taşınmaz 6 bağımsız bölüm no'lu olup zemin kattan sağlanan bina girişine göre sağ cephede yer almaktadır. Taşınmaz  102 m2 kullanım alanlı olup, hol, salon, mutfak, 2 oda, lavabo, wc, banyo ve 2 balkon hacimlerinden oluşmaktadır. 
Taşınmazın oda, salon ve hol hacimlerinde zemin döşemeleri parke kaplı, duvarları saten boyalı ve tavanları plastik boyalıdır. Islak hacim zemin ve duvarları seramik kaplı, tavanları plastik boyalıdır. İç hacim kapıları ve dış kapısı ahşap, pencereleri pvc mamüldendir.
Taşınmazın bulunduğu bina, 426 m2 yüz ölçümlü arsa üzerinde konumlanmaktadır. Zemin + 3 normal kat olarak inşa edilmiştir. Bina girişi güneydoğu yönünden Sargıncı Sokak üzerinden ve zemin kat seviyesinden sağlanmaktadır. Binanın dış cephesi, bir kısmı ince sıvalı bir kısmı tuğla örülü 
vaziyettedir. Bina girişi holü, merdivenler ve kat holleri beton kaplı olup merdiven korkulukları demir ve bina giriş kapısı alüminyum doğramadır.
Not:18.07.1990 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır.