COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Bursa Mudanya Şükrü Çavuş Mahallesinde Dubleks Daire

Bankadan 3 + 1 148m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 11705
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 148m2
Ada 1071
Parsel 38
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 6
Kat Sayısı 2
Bulunduğu Kat 2
Bağımsız Bölüm 9

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 3

Adres

Şükrü Çavuş Mah. Harmanlar Cad. Ata Apt. No:28 K:2. ve Çatı D:9-Mudanya-Bursa

Açıklama

Özellikler: 9 numaralı bağımsız bölüm, onaylı mimari projesine göre 2.katta brüt 92m2 alanlı salon, 2 oda, mutfak banyo, antre ve balkon; çatı katta brüt 56 m2 olup 3 oda, antre bölümlerinden oluşmaktadır. Taşınmaz projesinde toplam 148 m2 alanlı olup dubleks mesken vasfındadır. Çatı katta ayrıca alana dahil edilmeyen 43 m2 alanlı açık teras kullanımı mevcuttur. Taşınmazın bina girişi referans alındığında arka cephede konumludur. Projeden farklı olarak 2.katta bina ışıklığının 3m2'si taşınmaza ilave edilmiş olup projede 92 m2 olan 2.kat mevcutta 95 m2'dir. Ayrıca daire girişinin solundaki oda alanı antreye katılmış olup çatı kata çıkan merdivenin konumu değiştirilmiştir. Çatı katta ise merdivenin yanındaki odanın bir bölümü antreye katılmış, kalan bölümü ise yan odaya ilave edilmiştir Ayrıca antrenin sağındaki odanın yaklaşık 5 m2'si yan daireye katılmış, dairenin alanı 5 m2 küçülmüştür. Işıklıktan ilave edilen 3 m2 ile toplamda daire çatı katta 2 m2 küçülmüştür. Çatı kat projede 56 m2, mevcutta 54m2'dir. Mevcut metraj 149 m2 olarak tespit edilmiş olup, ortak alandan yapılan büyümeler ile yan daireye katılan kısımlar değerlemede dikkate alınmadan yasal ve mevcut metraj 143 m2 olarak dikkate alınmıştır. İç mekan özellikleri olarak konutun giriş kapısı çelik ve iç kapıları ahşap panel pencereleri pvc ısı camlıdır. Salon, odalar ve antre zeminleri laminant parke, mutfak ve ıslak hacimler seramik kaplıdır. Duvarlar alçı sıva üzeri plastik boyalı tavanlar kartonpiyer süslemelidir. Mutfak içerisinde mdf mutfak dolaplar ve mermer tezgah mevcuttur. Banyo tabandan tavan seramik kaplı olup vitrifiyeleri tanıda. Meskenin ısınma sistemi doğal gaz kombilidir.
Ana gayrimenkul 315.77 m2 yüz ölçümlü arsa üzerinde bitişik bitişik yapılaşma koşulunda tek binadan ibaret inşa edilmiştir. Bina bodrum+zemin+2 normal kat+çatı kat olmak üzere toplam 4 katlıdır. Bodrum katta otopark, adet mesken, 1 adet dükkan ve dükkan devamı bina girişi zemin ve 2 normal katta her katta 3'er adet mesken olmak toplam 11 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. 2.kattaki meskenler çatı katı eklentili dubleks meskenlerdir Bina dış cephesi plastik boyalı, bina içi duvarları ve boyalıdır. Bina giriş kapısı demir. merdiven korkulukları alüminyum profildir. Bina içi giriş sahanlığı, kat holleri ve merdivenler mermer kaplıdır. Binada ısınma sistemi mevcuttur. 
Ulaşım: Mudanya ilçe stadın kuzeyinden geçe Aslanbaba Caddesi'nde doğu yönde gidilirken sağ kolda kalan Harmanlar Caddesi'ne giriliş Yaklaşık olarak 160 m ilerledikleri sonra caddenin sağ tarafında yer alim ana taşınmaza ulaşılır. Taşınmazın bulunduğu bölge Mudanya ilçesinin gelişimini tamamlamış eski konut bölgelerindendir. Boş arsa stoğu hemen hemen bulunmamakla birlikte bölgedeki eski binalar yıkılarak yerlerine yeni bina inşaatları yapılmaktadır. Bölgede hakim yapılaşma 20-30 yıllık bitişik nizam 4-5 katlı. betonarme yapı cinsinde binalardan oluşmaktadır. Sosyal ve teknik altyapı olanakları yeterli seviyede olup bölge tüm belediyecilik hizmetlerinden faydalanabilmektedir. Günlük alışverişler Mustafa Kemal Paşa Caddesi ve İpar Caddesi üzerindeki çeşitli ölçeklerdeki ticari birimlerden karşılanabilmektedir. Taşınmaz konum olarak Mudanya çarşıya yürüme mesafesindedir.