1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Bursa Karacabey Tavşanlı Mahallesi'nde 4+1 240 m2 İskanlı Daire

Bankadan 4 + 1 240m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 17417
Oda Sayısı 4 + 1
Metre Kare 240m2
Ada 435
Parsel 60
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 14
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat 3
Bağımsız Bölüm 7

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Tavşanlı Mahallesi 101. Sokak No:7/6 Kat 3+Ç D:6 Karacabey/Bursa

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz yapının 3. kat+çatı katında yer almaktadır. 7 BB nolu dubleks daire onaylı projesine göre ve yerinde 3. katta, 1 salon, mutfak, antre, 2 oda, banyo, duş, 2 balkon ve iç merdivenler yer almakta brüt 135 m2 alanlıdır. Çatı katı devamında yasal olarak antre, iç merdivenler, 2 oda, kapalı alanları yer almakta ve brüt 44 m2 alanlıdır. Taşınmazın projesinde ait ayrıca 61 m2 adet teras alanı bulunmaktadır. Teras alanının tamamı kapatılmış ve kapalı alana dahil edilmiştir. Çatı katı alanı mevcut durumda 105 m2 brüt alanlıdır. Taşınmazın toplam kapalı alanı yasal 179 m2, mevcut alanı 240 m2dir. Teras katlamalı cam ve profillerle kapatılmış, şömine ve mutfak yapılarak yaşam alanına çevrilmiştir. Mesken giriş kapısı çelik iç kapılar Amerikan paneldir. Odaların ve salonun iç duvarlarında ithal duvar kağıdı ve saten boya kullanılmıştır. İç merdivenler mermer kaplamadır. Havuz ve klasik Kartonpiyer uygulamalı tavanlarda klasik aydınlatma bulunmaktadır. Islak hacimlerin zemin ve duvarlarının tamamı lüks granit seramik kaplama olup vitrifiyeleri tamdır. Oda ve salon zemin döşemeleri laminat parkedir. Mutfak, antre ve balkon ve teras zeminleri granit seramiktir. Pencereler pvc profildir. Doğalgaz kombi ısıtmalı dairenin radyatörleri çeliktir. Mutfak dolapları membran kapaklı mof hazır dolap tezgahı akriliktir. Konut Lūks dekore edilmiştir.

Taşınmaz 315,32 m2 arsa üzerine tek bloklu olarak inşa edilmiştir. Taşınmazın üzerinde konumlu olduğu bina betonarme sistemde zemin, 3 Normal kat vé çatı katından oluşmaktadır. Zemin katta 1 dükkan, 1 daire ve sığınaklar bulunmaktadır. Normal katlarda ikişer daire bulunmaktadır. Bina girişi zemin kattandır. Toplam 8 BB bulunan binanın giriş kapısı ferforje demir kapı olup merdivenler ve kat sahanlıkları mermerdir. Bina dış cephesi siva ve diş cephe boyalıdır. Binanın cephelerinde söve uygulaması bulunmaktadır. Bina doğalgazlıdır. 

Ulaşım: Taşınmaz Tavşanlı Mahallesi, 101. Sokak, No:7/8, Kat 3+Ç. Daire:8 Karacabey/Bursa adresinde konumlanmıştır. İlçe merkezi Heykel den Güneybatıya doğru 450 m. mesafededir. Taşınmaz ilçenin merkezindedir. Ana caddelerde Alışveriş dükkanları, Bankalar, lokantalar ve ticari birimler yer almaktadır. Eski yerleşim yeridir. Heykele 450 m., Otogara 200 m., Kapalı pazar yerine 700 m. mesafededir. Bölge gelişimini tamamlamıştır. Eski binalar yıkılarak arsa arzı oluşturulmakta ve yeni binalar yapılabilmektedir. Genellikle binalar tadilat yapılarak kullanılmaktadır. Binaların zemin katları ticari birimler, üst katları konut olarak kullanılmaktadır. Bölgede genellikle eski, az sayıda yeni 4,5,6 katlı betonarme binalar, bitişik nizam inşa edilmiştir. Cadde üzerindeki zemin katlar ticari birimlerdir. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.