0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Bursa Karacabey Gazi Mahallesi'nde 2+1 122 m2 Daire

Bankadan 2 + 1 122m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
18121
Oda Sayısı:
2 + 1
Metre Kare:
122m2
Ada:
172
Parsel:
700
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Kombili
Bina Yaşı:
28
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
3
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
3
Bağımsız Bölüm:
5

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

GAZİ Mahallesi 240. Sok. No: 46/5 Karacabey/Bursa

Uzman Görüşü

Ulaşımın Bursa Belediyesinin toplu ulaşım araçları ve özel araçlar ile sağlanabilmesi, belediye hizmetlerinden tam istifadesi ve merkeze yakın konumlanması avantajlarıdır.

Açıklama

Özellikler: 3. katta yer alan 5 Nolu bağımsız bölüm, binaya 240. sokak tarafından bakıldığında, 3. katta binanın tamamında (merdiven boşluğu hariç) yer almakta olup, doğu ve batı olmak üzere iki cephelidir. Onaylı kat irtifakı projesine göre 117 m2 kullanım alanlı mesken, antre, salon, 2 oda, mutfak, banyo, lav., wc ve 2 balkon bölümlüdür. Taşınmazın balkonunda klima cihazı bulunmaktadır, taşınmaz doğalgaz kombi ısıtmalıdır.  Projesine göre alanı 117 m2, yerinde ise 122 m2'dir onaylı mimari projesine göre balkonlar büyütülmüş vaziyettedir. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder.

Konu mülkün yer aldığı ana gayrimenkul 199,16 m2 alanlı 172 ada 700 parsel üzerine bitişik nizamda, betonarme karkas strüktüründe, konut binası olarak inşa edilmiş yapıdır. Ana gayrimenkul Karacabey Tapu Müdürlüğü linkinden indirilip incelenen ve Karacabey Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürlüğü arşivinde mevcut kat irtifakına esas mimari projesi göre zemin + 3 normal kat düzeninde projelendirilmiş ve inşa edilmiş yapıdır. Bina ana girişi 240. Sokak tarafından, doğu cepheden ve zemin kat seviyesindendir. Binada, onaylı kat irtifakı projesine göre, zemin katta katta bina girişi, 1 mesken ve 1 depo ve normal katlarda da 1'er mesken olmak üzere 5 bağımsız bölümlüdür. Yerinde yapılan incelemeye göre bina dış cephesi sıvalı ve akrilik dış cephe boyası ile boyalıdır. Bina ana giriş kapısı yağlı boyalı demir doğramadır.

Ulaşım: Bursa ili, Karacabey İlçesi, Gazi Mahallesi, 240. Sokak, No 46/5 açık adresinde yer almaktadır. (UAVT:5479112764) Taşınmaza ulaşım için Karacabey ilçe merkezinden doğu istikametine giden 125. Sokak (Adliye Cad.) sokağa girilir ve yaklaşık 360 m. ilerledikten sonra sağ dönülür ve Ortaokul Caddesine girilir. Ortaokul caddesinden 153. Sokak ile kesiştiği kavşağa kadar devam edilir. Kavşaktan sola dönülür ve 153. sokak üzerinde yaklaşık 320 m. ilerledikten sonra solda konu taşınmazın da üzerinde bulunan 240. sokağa ulaşılır. Konu taşınmazın bulunduğu ana gayrimenkul 240. Sokağın sol (batı) kolu üzerinde 2. binadır. Ana gayrimenkulün girişi 240. Sokak tarafından ve zemin kat seviyesinden dir. Bölge eski yerleşim alanıdır. Bölgede genelde eski ve yeni yönetmeliklere göre, bitişik nizam yığma veya betonarme karkas tarzda inşa edilmiş 1-5 katlı konut yapıları bulunmaktadır. Bölgede ana yolların üzerinde bulunan yapıların zemin katları ticaret kullanımlı (dükkan, iş yeri), normal katlanı ise konut kullanımlı olup ortanın altı ve alt düzey gelir gurubu tarafından tercih edilmektedir. Yakın çevresinde genellikler bitişik nizam konut yapıları ve boş arsalar bulunmaktadır. Bölgede alt yapı ve yol problemi bulunmamakta olup, belediye hizmetlerinden istifadesi tamdır. Taşınmaz Ortaokul Caddesine ve 210. Sokağa yakın olduğundan ulaşım kolaydır. Bölgeye ulaşım Bursa Belediyesinin toplu ulaşım araçları ve özel araçlar ile sağlanmaktadır. Taşınmaz Karacabey Belediyesi sınırları içerisinde yer almaktadır. 

Not: Projesine göre alanı 117 m2, yerinde ise 122 m2'dir onaylı mimari projesine göre balkonlar büyütülmüş vaziyettedir. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder. Tapuda Sırabademler Mahallesi'nde kayıtlıdır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.