Bursa Karacabey Drama Mahallesinde Dubleks Daire

Bankadan 5 + 1 168m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tapu no 11045
Ada 230
Parsel 15
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 8
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat 3
Bağımsız Bölüm 4

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Drama Mahallesi, Mustafa Çorlu Sokak, Yağmur Sitesi, A Blok, No:23, K:3+Ç, D:4 Karacabey/BURSA

Bursa Karacabey Drama Mahallesinde Dubleks Daire

Uzman Görüşü

Eksper değerinin %30 altında olması, geniş kullanım alanına sahip olması ve merkezi konumu ile yatırıma uygun, avatajlı bir gayrimenkuldur.

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz; binanın 3.normal ve çatı katında konumlu olan tek dairedir. Balkon dahil teras hariç brüt 168 m2 alana sahiptir. 3.Normal Kat; 13m2 balkon dahil brüt 123 m2 alana sahip olup salon, antre, hol, 3 adet oda, mutfak, banyo, wc hacimleri ile 2 adet balkon alanından oluşmaktadır. Çatı katı; 73 m2 teras hariç brüt 45 m2 alana sahip olup hol, 2 oda, banyo hacimleri ile 2 adet teras alanından oluşmaktadır. Ekspertiz çalışması, dışarıdan yapılmış olup projesi ile uyumu kontrol edilememiş ve iç mekan özellikleri anlatılamamıştır.
Taşınmazın yer aldığı bina; bitişik nizam inşa edilmiş A ve B Bloklarından oluşmaktadır. Bina; 2'li kütle halinde 
inşa edilmiş olup her bir bloğa ait ayrı bina girişi mevcuttur. A Blok'ta 4 adet daire, B Blok'ta 8 adet daire olmak üzere toplam 12 adet bağımsız bölüm vardır. Taşınmazın yer aldığı A Blok; parselin batı cephesinde, binaya güney cepheden(Mustafa Çorlu Sokak üzerinden) bakıldığında sol tarafta konumludur. Blok; bodrum + zemin + 3 adet normal + çatı katı olmak üzere toplam 6 katlıdır. Bodrum katta; sığınak, zemin katta; bina girişi, 1 adet daire, diğer normal katların her birinde 1 adet daire, çatı katta; 3.normal kattaki dubleks dairenin devamı olmak üzere binada toplam 4 adet bağımsız bölüm mevcuttur. Binanın dış cephesi klasik boyalıdır. Bina girişi, zemin kat seviyesinden güney cepheden sağlanmaktadır.
Ulaşım: İlçe meydanından Adliye 
Caddesi'ne girilir. Bu cadde üzerinde yaklaşık 280m ilerledikten sonra sağa 14.Eylül Caddesi'ne, devamında 100m ileriden sola Mustafa Çorlu Sokak'a dönülür. Taşınmaz; bu sokak üzerinde 45m ileride sol tarafta konumludur. Çevresinde; bitişik nizam inşa edilmiş 4­5 katlı binalar yer almaktadır. Bulunduğu sokak; araç ve yaya trafiği bakımından sakindir. Bölgedeki alt yapı çalışmaları tamamlanmış durumdadır.Taşınmazın yer aldığı Drama Mahallesi merkezi konumda olup ulaşım imkanları açısından oldukça rahattır. Bölge; orta gelir seviyesine hitap etmektedir. Taşınmaz; ilçe Meydanı'na yaklaşık 330 m, semt pazarına 80m mesafededir.
Not: 22/04/2011 tarihli yapı kullanma izni bulunmaktadır.