0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Bursa İznik Mustafa Kemal Paşa Mahallesi'nde Yeni Zeytin Halinde 290 m2 Dükkan

Bankadan 290m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
19946
Metre Kare:
290m2
Ada:
422
Parsel:
1
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
15
Isıtma Sistemi:
Klima
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
2
Kullanım Durumu:
Bilinmiyor
Bağımsız Bölüm:
9
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
1

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Paylaşılır
Teminat Bedeli:
% 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Mustafa Kemal Paşa Mah. Orhangazi Cad. İznik Zeytin Hali No:116 D Blok Kat:Zemin D.No:9 İznik /Bursa

Açıklama

Özellikler: Söz konusu taşınmaz Bursa ili, İznik ilçesi Mustafa Kemal Paşa mahallesi 422 ada 7 parselde konumlu D blok  bağımsız bölüm numaralı Asma Katlı Depo vasıflı taşınmazdır.  Taşınmaz soldan 9.sırada konumludur. Depo zemin ve asma kattan ibaret toplamda 2 katlı yapı niteliğindedir. Zemin katında; sığınak ve depo alanlarıyla 170 m2 alanlı, asma katında; depo devamı, müdür odası, ofis, sekreterya ve wc bölümleriyle 120 m2 alanlı olup tasınmaz toplamda brüt 290 m2 alanlıdır. Taşınmaz Yeni Zeytin Hali olarak adlandırılan sitede konumludur. Taşınmazın bağlı bulunduğu site, Iznik Ilçesinin Kuzeybatısında Iznik-Orhangazi Yolu üzerinde, 3.km de sağ tarafta konumludur. Taşınmaza toplu taşıma ve özel araçlarla kolaylıkla ulaşım mümkündür.

Konum

Denize Sıfır
Deniz Ulaşımına Yakın
Toplu Ulaşıma Yakın
Yola Cepheli
Köy Merkezine Yakın
Cadde Cepheli
Metroya Yakın
Caddeye Yakın
Hastaneye Yakın
Ulaşımı Kolay
Merkezi Konumlu
Sosyal Alanlara Yakın
Ticari Alanlara Yakın
Alışveriş Merkezine Yakın
Üniversiteye Yakın
Metrobüse Yakın
Tümünü Göster

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.