1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Bursa Gemlik Yeni Mahallesi'nde 518 m2 Depolu Dükkan

Bankadan 518m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 18129
Metre Kare 518m2
Ada 895
Parsel 8
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 11
Isıtma Sistemi Kombili
Kat Sayısı 4
Bağımsız Bölüm 9
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Yeni Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No:257A ( Dükkan) Gemlik/Bursa

Açıklama

Özellikler:  DEPOLU DÜKKAN vasıflı 9 bağımsız bölüm numaralı dükkan projesine göre binanın 1. bodrum ve zemin katında konumlu olup tam kat oturumuna sahiptir. Kuzey ve batı yönlerden açık cephelidir. Onaylı mimari projesinde göre Zemin katta dükkan, WC, iç merdiven ve asansör alanlarından oluşmakta olup 264 m2 brüt kullanım alanına, 27 m cadde cephesinde, 4 m kat yüksekliğine sahiptir; 1.bodrum katta dükkan, WC, iç mediven ve asansör alanlarından oluşmakta olup 254 m2 brüt kullanım alanına, 3.7 m kat yüksekliğine sahiptir. Dükkan toplam 518 m2 brüt kullanım alanına sahiptir. Dışarıdan yapılan gözlem sonucunda dükkanın dış cephesinin alüminyum doğrama camlı cephe, zeminlerinin seramik, duvarlarının sıvalı ve boyalı vaziyette olduğu tespit edilmiştir. Taşınmazın inşası tamamlanmıştır. Taşınmazın iç özellikleri bilinmemektedir. 

Taşınmaz 895 ada, 8 parsel sayılı Arsa vasıflı ana taşınmaz üzerinde, kat irtifakı tesisli, bitişik yapı nizamında ve betonarme yapı cinsinde inşa edilmiş binada bulunmaktadır. Bİna projesine göre 2 bodrum, zemin, 4 normal kat ve çatı kat olmak üzere toplam 8 kattan oluşmaktadır. 2.bodrum katta sığınak ve ortak alanlar, 1.bodrum katta 9 nolu dükkan eki, zemin katta ana bina girişi, 9 nolu dükkan, 1.normal katta 1 ve 2 nolu daireler, 2.normal katta 3 ve 4 nolu daireler, 3.normal katta 5 ve 6 bolu daireler, 4.normal katta 7 ve 8 nolu daireler, çatı katta 7 ve 8 nolu dairelerin devamı olmak üzere binada toplam 9 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi projesinde ve mahallen zemin kattan, binanın kuzey cephesinden sağlanmaktadır. Binanın dış cephesi dış cephe boyası ile kaplıdır. Bina girişi kapısı demir doğrama olup merdiven ve sahanlıkları mermer kaplıdır. Binada 1 ader asansör bulunmaktadır. Ana gayrimenkul konum ve alan olarak projesiyle uyumludur. 

Ulaşım: Taşınmaza ulaşım için , Gemlik Kumla Yolu Caddesi üzerine batı yönde ilerlerken, sol tarafta Çorum Sokak ile köşe konumlu taşınmazın bulunduğu binaya ulaışmış olunur. 

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.