1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Burdur Bucak Oğuzhan Mahallesi'nde 92 m2 Dubleks Ofis

Bankadan 92m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 16772
Metre Kare 92m2
Ada 144
Parsel 32
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 2
Isıtma Sistemi Kombili
Kat Sayısı 3
Bağımsız Bölüm 17
Bulunduğu Kat 3

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Oğuzhan Mah. 3906 Sok No:17 /32 Bucak Burdur

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz bina girişine göre ön cephede orta kısımda kalmakta sokağa bakmakta olup kuzey cephelidir. Projesine göre 3. katında 1 ofis, bekleme bölümü, bekleme bölümünde mutfak nişi, balkon, banyo wc bölümlerinden oluşmakta 31 m2 alanlıdır. Çatı katında 2 dinlenme odası, bekleme bölümü, beklele bölümünde mutfak nişi, banyo-wc ve 5 m2 alanlı 2 adet teras balkon bölümlerinden oluşmakta 61 m2 alanlıdır. Taşınmaz 3 ofis, 2 bekleme salonu, 2 mutfak nişi, 2 banyo, 1 balkon ve 2 teras bölümlerinden oluşmakta teras balkonlar dahil 92 m2 brüt alanlıdır.  Taşınmaz çatı katında müstakil giriş kapısı açıldığı tespit edilmiştir.

Ana yapı 373,99 m2 alanlı arsa üzerinde doğu ve batıdan bitişik nizam betonarme yapı türünde 2019 yılında inşa edilmiştir. Bina zemin, asma kat, 3 normal kat ve çatı katından oluşmaktadır. Taşınmazın zemin katında 1-2-3 nolu asma katlı dükkanlar, 1. katında 4-5-6-7-8-9 nolu ofisler, 2. katında 10-11-12-13-14-15 nolu ofisler, 3. katında 16-19-21 nolu ofisler, 3+çatı katında 17-18 nolu dubleks ofisler yer almaktadır. Bina girişi merdivenler kat holleri mermer duvarlar saten boyalı bina dış cepheleri akrilik boyadır. 

Ulaşım: Bucak Belediye binası doğusundan geçen cadde üzerinden kuzeye devam edilir. Işıklı kavşağa gelmeden sola ayrılan 3906 nolu sokağa girilir. Sokağın sonuna gelince sol kolda kalan 17 dış kapı numaralı İnal Şenkal Apartmanında yer almaktadır. 

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.