COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Bolu Mudurnu Dodurga Mahallesi'nde 11223 m2 Tarla

Bankadan 11223m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 17819
Metre Kare 11223m2
Ada 102
Parsel 89
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Bolu İli, Mudurnu İlçesi, DODURGA Mahallesi, MEZARLIK Mevkii, 89 parsel, 102 ada,

Uzman Görüşü

Dodurga Köyü Mudurnu İlçe merkezine yaklaşık 52 km, Nallıhan İlçe Merkezine yaklaşık 26 km ve bölgenin ana ulaşım arteri olan D 170 Karayolu’na 17 km mesafede konumlu, KADASTRO YOLUNA CEPHELİ, buğday ekimine uygun, düz arazi yapısında 11223.76 m2 TAM HİSSELİ TARLA olması sebebiyle avantajlıdır.

Açıklama

Özellikler: Bolu İli Mudurnu İlçesi Dodurga Köyü 102 ada 89 nolu parsel 11223.76 m2 yüz ölçümüne sahiptir. Düz bir arazide konumlu olup kuzeydoğu cephesinden kadastral yola cephesi bulunmaktadır. Parsel köy yerleşim alanı dışında yer almaktadır.

Ulaşım: Bolu ili Mudurnu ilçesi Dodurga Köyü Kavalık Harmanı Mevkii 101 ada 262 parsel ve Mezarlık Mevkii 102 ada 89 parsel ‘’Tarla’’ vasıflı gayrimenkullerdir. Taşınmazlara ulaşım için; Mudurnu kent merkezinden D­160 Karayolu üzerinde, Bolu istikametinde yaklaşık 2.6 km mesafe alınır ve Göynük­ Nallıhan tabelası takip edilerek sola dönülür. Nallıhan Yolu üzerinde yaklaşık 31 km mesafe alınır ve Dodurga Köyü tabelası takip edilerek sola girilir. Köy Yolu üzerinde yaklaşık 16 km mesafe alır ve taşınmazların bağlı bulunduğu Dodurga Köyü’ne ulaşılır. Konu taşınmazlardan 101 ada 262 parsel köy merkezinin kuşbakışı 1.86 km batısında, 102 ada 89 parsel 1.09 km kuzeydoğusunda konumludur. Bölge, kentin kırsal alanında yer almakta olup, yapılaşma taşınmazın yakın çevresinde ahşap ve/veya betonarme tarzda inşa edilmiş, 1­2 katlı müstakil yapılar, tarımsa amaçlı yapılar şeklindedir. Dodurga Köyü Mudurnu İlçe merkezine yaklaşık 52 km, Nallıhan İlçe Merkezine yaklaşık 26 km ve bölgenin ana ulaşım arteri olan D 170 Karayolu’na 17 km mesafededir.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.