COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Bolu Merkez Paşaköy Mahallesinde 1+1 44 m2 Daire

Bankadan 1 + 1 44m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 13618
Oda Sayısı 1 + 1
Metre Kare 44m2
Ada 2113
Parsel 3
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 8
Kat Sayısı 4
İskan Tarihi 26/12/2014
Ruhsat Tarihi 20/11/2012
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm B Blok 19

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Bolu İli, Merkez İlçesi, Sümer Mahallesi, Karaca Sokak, 8B dış kapı numaralı 374 Evler Sitesi B Blok 19

Açıklama

%0,69 kâr oranı avantajı ile 60 aya varan vade seçeneğiyle bu gayrimenkulü Türkiye Finans Gayrimenkul Finansmanı ile avantajlı şekilde satın alabilirsiniz.

Özellikler: B blok 1. normal katta yer alan 19 bağımsız bölüm numaralı konut bina girişine göre sağ arka konumda yer almaktadır. Bolu Tapu Müdürlüğünde yer alan kat irtifakına esas onaylı mimari projesine göre taşınmaz salon+mutfak, oda, banyo ve balkon hacimlerinden oluşmakta olup yaklaşık 44 m2 brüt alana sahiptir. Dışarıdan yapılan gözlemlerde pencerelerin PVC doğrama olduğu gözlenmiştir. Taşınmazın iç mekan özellikleri görülememiştir. 

Paşaköy Mahallesi, 2113 ada 3 parsel sayılı, 9.459 m2 yüz ölçümlü arsa üzerinde konumludur. Parsel üzerinde A, B, C, D, E ve F bloklar olmak üzere 6 adet blok bulunmaktadır. Bloklara ait onaylı bağımsız bölüm listesine göre A ve C blokların her birisinin içerisinde 60 adet bağımsız bölüm, B ve D blokların her birisinin içerisinde 80 adet bağımsız bölüm, E blok içerisinde 52 ve F blok içerisinde 40 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Taşınmazın konumlu olduğu B bloğun Bolu Tapu Müdürlüğünde yer alan kat irtifakına esas mimari projesine göre kat bazında dağılımı bodrum kat seviyesinde, bina girişi, sığınak, enerji odası, otopark hacimleri, zemin kat, 1, 2, 3 ve 4. normal kat seviyelerinde her katta 16 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Binanın dış cephesinde ısı yalıtım uygulaması bulunmakta olup, üzeri tane dokulu mineral kaplama ile sıvalıdır. Binada 1 adet asansör bulunmaktadır.

Ulaşım: Bolu İli, Merkez İlçesi, Sümer Mahallesi, Karaca Sokak üzerinde yer alan, 8B dış kapı numaralı 374 Evler Sitesinin B Blokun, 1. normal katında konumlu, 19 bağımsız bölüm numarasına sahip mesken nitelikli taşınmazdır. Taşınmaza ulaşım için bölgenin nirengi noktalarından biri olan Hattat Emin Barın Caddesi ile Necip Fazıl Kısakürek Bulvarı kesişimi referans alınarak güney istikametinde yaklaşık olarak 80 m ilerledikten sonra sağ konumda yer alan Karaca Sokağa giriş yapılır. Mevcut sokak üzerinden güneybatı istikametinde yaklaşık olarak 200 m ilerledikten sonra sağ konumda yer alan siteye ulaşım sağlanır. Taşınmaza yakın olarak bilinen yerler Shell Akaryakıt İstasyonu, İl Sağlık Müdürlüğü, Bolu Anadolu İmam Hatip Lisesi olarak ifade edilebilir.

Not: 26.12.2014 tarihli Yapı Kullanım İzin Belgesi bulunmaktadır.