1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Bolu Merkez Kürkçüler Mahallesi'nde 3+1 122 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 122m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 18460
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 122m2
Ada 1364
Parsel 3
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 16
Kat Sayısı 6
Ruhsat Tarihi 17.10.2005
Bulunduğu Kat 5
Bağımsız Bölüm C3 Blok 22

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Kürkçüler Mah.Kürkçüler Cad.No:42C/22 Merkez/Bolu

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz, C-3 Blok, 5. Kat, 22 nolu bağımsız bölüm onaylı mimari projesine göre brüt 122 m2 alanlı olup, mesken vasıflıdır. Taşınmaz mimari projesine göre, 3 adet oda, salon, mutfak, banyo, wc, antre ve balkon bölümlüdür. Taşınmaz bina girişine göre sol arka tarafta yer almakta olup kuzey-batı cephelidir.

Kürkçüler TOKİ Sitesi, 1364 ada 3 parsel üzerinde, 3 bloklu olarak (C-1 , C-2 , C-3 ) inşa edilmiştir. Taşınmazın içinde bulunduğu bina ? 6615,00 m2 parsel alanı üzerinde, betonarme yapı tarzında, ayrık yapı nizam olup , bodrum + zemin + 6 normal kat olarak inşa edilmiştir. Asansörün mevcut olduğu binanın girişi zemin kattan , site içerisinden sağlanmaktadır.

Ulaşım: Bolu İli , Merkez İlçesi, Kürkçüler Mahallesi, Kürkçüler Caddesi üzerinde konumlu 42C dış kapı numaralı TOKİ Konutları'nın 5. katında konumlu 22 numaralı meskendir. Taşınmazın açık adresi Kürkçüler Mah. Kürkçüler Cad. No:42C / 22 Merkez /BOLU 

Not: 17.10.2005 tarih ve 1/295 sayılı yeni yapı ruhsatı bulunmaktadır. 3402 Sayılı Kanunun 22. maddesinin 2. fıkrasının (a) bendi uygulamasına tabidir. Uygulama mevcut yapıyı etkilemez.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.