COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Bolu Merkez Gölyüzü Mahallesi'nde 3+1 142 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 142m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 15395
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 142m2
Ada 385
Parsel 118
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 31
Kat Sayısı 4
İskan Tarihi 09/10/1992
Ruhsat Tarihi 31/05/1989
Bulunduğu Kat 2
Bağımsız Bölüm 8

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Gölyüzü Mahallesi, Şehit Kani Caddesi, Canpolat Apartmanı, No: 47/8, Merkez / Bolu

Açıklama

Özellik: Projesinde 8 nolu bağımsız bölüm 2. Normal katta, bina girişine göre sağ arka tarafta, antre + 3 oda + salon + mutfak + banyo-wc + wc + 3 balkon hacimleri olmak üzere yaklaşık brüt 142 m2 kullanım alanlıdır.

Bina girişi projesinde güney yönden zemin kat seviyesinden sağlanmaktadır. Bina girişi mahallinde aynı yönden 1. bodrum kat seviyesinden sağlanmaktadır. Binanın dış cephesi akrilik esaslı dış cephe boyası kaplı olup, binanın girişi, kat sahanlıkları ve merdiven basamakları mermer kaplı, çatısı ahşap üzeri kiremit örtülü, bina giriş kapısı alüminyum malzemeden mamül cam doğramadır. Binada asansör, elektrik, doğalgaz ve su tesisatı mevcuttur.

Ulaşım: Taşınmaz, Bolu İli, Merkez İlçesi, Gölyüzü Mahallesi, Şehit Kani Caddesi, Canpolat Apartmanı, Dış kapı no: 47 adresinde yer alan 8 bağımsız bölüm numaralı mesken vasıflı taşınmazdır. Taşınmaza ulaşım için, bölgenin önemli ulaşım yollarından biri olan İzzet Baysal Caddesi üzerinden Sanayi Sitesi kavşağı istikametinde ilerlenirken caddeyi soldan dik kesen Şehit Kani Caddesine sapılarak taşınmaza ulaşım sağlanmaktadır. Taşınmazın yakın çevresinde, SGK İl Müdürlüğü eski binası, Mimar İzzet Baysal Lisesi, Atatürk İlkokulu ve taşınmaza benzer nitelikte 4-5 katlı yapılar bulunmaktadır. Taşınmazın çevresi konut + ticaret fonksiyonlu gelişmiştir. Bölgenin doluluk oranı %90 seviyesindedir.

Not: 31/05/1989 tarihli yapı ruhsatı ve 09/10/1992 tarihli yapı kullanım izin belgesi bulunmaktadır. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.