COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Bolu Göynük Ceylanlı Mahallesi'nde 3.900 m2 Tarla

Bankadan 3900m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 15264
Metre Kare 3900m2
Ada 177
Parsel 1
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

CEYLANLI KÖYÜ, YUKARI CiNAVLI MEVKii, 177 ADA 1 PARSEL

Açıklama

Özellikler:  Taşınmaz Bolu Göynük Ceylanlı Mahallesi Yukarı Cinavlı Mevkii'nde 177 Ada 1 Parsel'dir. 3.900,50 m2'dir. Söz konusu taşınmaz  de konumlu olup kadastral yola cephesi bulunmamaktadır.  Taşınmaz geometrik ve az eğimli 

bir arazi yapısına sahiptir. Parsel sulu tarıma 

elverişli

 değildir. Orman manzaralı bir konumdadır. Parsel çevresinde çam ağaçları ve çalı türü 

ağaçlar mevcuttur. Çevresinde benzer özellikte tarım arazileri bulunmakta olup buğday ve yonca vs. tarımı yapılmaktadır. Söz konusu 

taşınmazların

 "Tarla" vasıflı olduğu bilgisi 

edinilmiş

 olup üzerinde herhangi bir yapı ruhsatı, yapı kullanma izin belgesi ve onaylı mimari projesi olmadığı bilgisi 

edinilmiştir

. Mahallen yapılan 

incelemelerde 

taşınmazların

 üzerinde herhangi bir yapı bulunmadığı tespit 

edilmiştir

.

Ulaşım: Taşınmaza ulaşmak için Bolu ili M

udurnu ilçesinden 

yaklaşık

 30 km göynük istikameti boyunca ilerlenir dedeler ana arterler yoluna 

ulaşılır

. Buradan güney istikametince Ceylanlı köyüne dönülür ve bu çakıl yoldan yaklaşık 10-15 km arası ilerlenir ve daha sonra Ceylanlı Köyü yakınında bulunan parsel 

taşınmaza

 

ulaşılır

. Çevresinde 

orman ve tarım arazileri bulunmaktadır.  Taşınmaz köy yerleşim alanına yakın mesafede köy yerleşik alan dışında orman sınırları içerisinde en yakın parsel kadastral yola 3500 metre, en uzak parsel ise 5 km mesafede konumludur. Parselin yapısı düzgün olmamakla birlikte engebeli ve eğimli bir arazi yapısına sahiptir. Parsel orman manzaralı konumdadır. Taşınmazın çevresi tarım fonksiyonlu bir bölge olup, bölge halkı geçimini tarım ve hayvancılıktan sağlamaktadır.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.