COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Bolu Göynük Ceylanlı Mahallesi'nde 2104 m2 Tarla

Bankadan 2104m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 15343
Metre Kare 2104m2
Ada 183
Parsel 12
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Ceylanlı Köyü,Korgovan Mevkii 183 Ada 12 Bolu/Göynük

Açıklama

Özellikler: 183 ada 12 nolu parsel 2104.09m² alanlıdır. % 10 eğimlidir. Yaklaşık 48 m cepheye ve 87 m derinliğe sahiptir. 1 tarafı kadastro yoluna 3 tarafı komşu parseller ile sınırlandırılmıştır. Parsel yüzeyi ham topraktır. Üzerinde herhangi bir yapıya rastlanmamıştır. Çevre parsellerdeki, en yaygın arazi kullanımı tarladır.

Ulaşım: Taşınmaza ulaşmak için Bolu ili Mudurnu ilçesinden yaklaşık 30 km göynük istikameti boyunca ilerlenir dedeler ana arterler yoluna ulaşılır. Buradan güney istikametince Ceylanlı köyüne dönülür ve bu çakıl yoldan yaklaşık 10-15 km arası ilerlenir ve daha sonra ceylanlı köyü yakınında bulunan parsel taşınmaza ulaşılır. Çevresinde orman ve tarım arazileri bulunmaktadır. Taşınmaz köy yerleşim alanına yakın mesafede köy yerleşik alan dışında orman sınırları içerisinde en yakın parsel kadastral yola 3500 metre, en uzak parsel ise 5 km mesafede konumludur. Parselin yapısı düzgün olmamakla birlikte engebeli ve eğimli bir arazi yapısına sahiptir. Parsel orman manzaralı konumdadır. Taşınmazın çevresi tarım fonksiyonlu bir bölge olup, bölge halkı geçimini tarım ve hayvancılıktan sağlamaktadır.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.