SATILDI

Bolu Gerede Yeni Mahalle'de Bina

 • Bankadan
 • 314 m2
 • 9

Özellikler

  • Tapu no
   4398
  • Pafta
   -
  • Ada
   509
  • Parsel
   17
  • Tapu Bilgisi
   Arsa Tapusu
  • Isıtma Sistemi
   Sobalı
  • Bina Yaşı
   25
  • Kat Sayısı
   2
  • Arsa Yüzölçümü
   393

Ödeme Detayları

  • KDV
   % 0
  • Tapu Harcı
   Alıcı öder
  • Teminat Bedeli
   !
   % 5

Harita

Açıklama

Açık Adres: Yeni Mahalle Ardıç Sokak No:43 Gerede/BOLU

Ulaşım: Konu taşınmaz Bolu İli, Gerede İlçesi, Yeni Mahallesi, Ardıç Sokak no:43 posta adresinde konumlu taşınmazdır. Taşınmaza açık adres tarifi, Gerede Otogarı önünden Mimar Sinan Caddesi üzerinde, güney istikametinde yaklaşık 900 metre mesafe alınır ve sola Karabük Caddesi'ne girilir. 600 metre mesafe alınır ve sağa Ardıç Sokak' a dönülür. Sokak üzerinde 85 metre mesafe alınır ve sağ kolda kalan 43 dış kapı numaralı taşınmaza ulaşılır. Taşınmazın konumlu olduğu bölge konut fonksiyonlu gelişmiştir ve alt ve orta gelir grubunun ikamet ettiği yerleşim merkezidir. Taşınmazın yakın çevresinde genellikle 1­2 katlı müstakil yapılar ve boş parseller bulunmaktadır. Bölgede yapılaşma hızı ve doluluk düşük seviyededir. Taşınmaza yakın yerler: Samsun Yolu olarak sayılabilir. Ulaşım toplu taşıma ve özel araçlarla sağlanmaktadır

Özellikler: Konu taşınmaz; 393 m2 kullanımlı arsa üzerine betonarme yapı türünde inşa edilmiş olup mimari projesine göre bodrum + zemin + 1 normal katlıdır. Mahallinde yapılan incelemede; taşınmazın bodrum katının inşa edilmediği görülmüştür. Taşınmazın zemin katı; 3 oda, oturma odası, mutfak, banyo/wc, giriş bölümlerinden oluşmaktadır. Taşınmazın mahallinde yapılan incelemede; mimari projesine aykırı olarak yatak odası mahallinden çıkılan balkonun inşa edilmediği, oturma odası mahallinden çıkılan balkonun ise; 4.8 m2 lik kısmının inşa edildiği ve yapının girişinin sol yan cepheden sağlandığı görülmüştür. Taşınmazın 1. Normal katı; 3 oda, oturma odası, mutfak, banyo/wc, antre ve 2 adet balkon bölümlerinden oluşmaktadır. Taşınmazın mimari projesine aykırı olarak çatı aralığının yaklaşık 48 m2 lik kısmının açılarak 3 oda ve 2 balkon halinde kullanıldığı tespit edilmiştir. Taşınmazın bina içi zemini ve merdivenleri mermer kaplamadır. Taşınmazda ısınma katı yakıtlı soba ile sağlanmaktadır. Söz konusu parsel üzerinde yapı ruhsatı ve ekleri bulunmayan, yapıya kuzey cephesinden bitişik olarak inşa edilmiş, yaklaşık 100 m2 kullanım alanına sahip tek katlı basit yapı bulunmaktadır. Yapı kömürlük ve fırın olarak kullanılmak üzere inşa edilmiştir.

Konu taşınmaz 393,00 m2 arsa üzerine zemin+1 normal kat ve çatı katı olarak inşa edilmiştir.Taşınmazın zemin katında konumlu mesken mimari projesine göre 3 oda, oturma odası, mutfak, banyo/wc, antre ve 2 adet balkon bölümlerinden oluşmaktadır.Taşınmazın mimari projesine aykırı olarak; yatak odası mahalinden çıkılan balkonun inşa edilmediği, oturma odası mahalinden çıkılan balkonun ise; 4.8 m2 lik kısmının inşa edildiği görülmüştür.Taşınmaz bu haliyle brüt 128 m2 kullanım alanına sahiptir. Meskenin 4 oda ve antre zemini ahşap kaplama duvarları ise alçı sıva üzeri plastik boyalıdır.Mutfak bölümünün zemini ve duvarları 1.20 metre kotuna kadar seramik üzeri plastik boyalıdır.Mutfak bölümünde mutfak dolapları mevcut değildir. Banyo/wc bölümünün zemini ve duvarları 1.20 metre kontuna kadar seramiktir. Taşınmazın 1. Normal katında konumlu mesken mimari projesine göre 3 oda, oturma odası, mutfak, banyo/wc, antre ve 2 adet balkon bölümlerinden oluşmaktadır ve brüt 138m2 kullanım alanına sahiptir. Meskenin tüm oda bölümlerinin zemini ahşap kaplama duvarları ise alçı sıva üzeri plastik boyalıdır. Antre bölümünün zemini seramik ve duvarları alçı sıva üzeri plastik boyalıdır. Mutfak bölümünün zemini ve duvarları 1.20 metre kotuna kadar seramik üzeri plastik boyalıdır.Mutfak dolapları ahşap doğrama, tezgahı mermerdir.Balkon bölümlerine yatak odası ve oturma odası mahallerinden çıkılmakta olup, bu bölümlerin zemini mozaik betondur. Taşınmazın banyo/wc bölümünün zemini ve duvarları 1.20 metre kontuna kadar seramiktir. Taşınmazın mimari projesine aykırı olarak çatı aralığı açılarak yapıya dahil edilen çatı katı ise brüt 48 m2 kullanım alanına sahip olup 3 oda, antre ve 2 adet balkon bölümlerinden oluşmaktadır. Tüm bölümlerin zemini şap beton, duvarları badanalı vaziyettedir. Taşınmazın tüm katlarında pencereler ve kapılar ahşap doğramadır.

Gizle Hepsini Gör