Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Bolu Gerede Yeni Mahalle'de 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 102m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
23325
Oda Sayısı:
3 + 1
Metre Kare:
102m2
Ada:
524
Parsel:
3
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Kombili
Bina Yaşı:
11
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
3
İskan Tarihi:
23.11.2012
Ruhsat Tarihi:
19.10.2010
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
0
Bağımsız Bölüm:
5

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Yeni Mahalle Dereboyu Caddesi Bayer Yaşamkent Sitesi D Blok Zemin Kat Bina No:11/4 İç Kapı No:5 Gerede/Bolu

Açıklama

Özellikler: Ana gayrimenkul üzerinde dört adet blok yer almakta olup D Blok parselin doğu köşesinde yer almaktadır. D Blok ayrık nizam betonarme karkas yapı şeklinde bodrum + zemin + iki normal kat olarak inşa edilmiştir. Blok mimari projesine göre bodrum katta 1 adet mesken ve ortak kullanım alanları, zemin katta 4 adet mesken ve bina girişi, 1. normal katta 4 adet mesken, 2. normal katta 4 adet mesken olmak üzere toplam 13 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Vaziyet planında bina giriş yönü gösterilmemiş olup kat planlarının simetrik olmasından dolayı kat planlarının vaziyet planına aplikesi sonucu da bina giriş yönü tespit edilememektedir. Kat irtifak esaslı mimari projede yer alan görünüşlerde bina giriş yönü doğu cepheden gösterilmiş olup yerinde de bina girişi doğu cepheden verilmesinden dolayı bina giriş yönü doğu cepheli olarak kabul edilmiştir. Taşınmazın dış cepheleri mantolama üstü akrilik esaslı dış cephe boyalı olup binanın dış kapısı demir doğramadır. 

5 B.B. zemin katta doğu yöne cepheli girişe göre sağ ön cephede konumlu olup kuzey ve doğu yönlere cephelidir. Taşınmazın mimari projesine göre zemin katta 96 m2 kullanım alanına sahiptir. İç tefrişat olarak mimari projesine göre antre, hol, 1 salon, 1 mutfak, 3 oda, 1 banyo, 1duş, 1 wc ve 1 balkon bölümlerinden oluşmaktadır. Yerinde yapılan gözleme göre balkon hacminin büyütüldüğü, çocuk odası önüne balkon hacmi inşa edildiği tespit edilmiştir. Büyütülen alanın yaklaşık brüt 6 m2 olduğu, buna göre taşınmazın mevcut alanın 102 m2 kullanım alanına sahip olduğu tespit edilmiştir. Taşınmazın içi görülemediğinden ötürü iç özellikleri ve kimin tarafından kullanıldığı tespit edilememiştir.

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddederse teklif sürecinde ödediğiniz hizmet bedeli tarafınıza aide edilir. Dilerseniz aide gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Tapu.com'da yayınlanan mülklerle ilgili tüm bilgiler ekspertiz raporuna dayanmaktadır. Ekspertiz raporu, gayrimenkulün gerçek değerini belirlemek için yetkili kişi ya da kurumlar aracılığıyla hazırlanan analizdir. Ekspertiz raporu sonucunda tapu kayıtlarıyla ilgili bilgileri (şerh, ipotek, haciz, vb.), iskan durumunu, bina yaşını, metrekaresini, konumunu ve evin piyasa değerini öğrenmek mümkündür.