Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Bitlis Tatvan Sosyal Mahallesi'nde 302 m2 Depo

Bankadan 302m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
15102
Metre Kare:
302m2
Ada:
454
Parsel:
4
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
8
Isıtma Sistemi:
Kombili
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
5
İskan Tarihi:
06/02/2013
Ruhsat Tarihi:
23/01/2012

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Sosyal Mahallesi İstikla 1l Caddesi, Barış 3 apt. No: 41B Tatvan/Bitlis

Uzman Görüşü

İstiklal Caddesi üzerinde, Tatvan Yaşam AVM ye yakın konumuyla cazip mevkide, bodrum katı 102 m2, zemin katı 200 m² toplam 302 m2 alanlı depo; reklam/tabela avantajının olması, ulaşımın kolay olması, Yapı Kullanma İzin Belgesinin olması ve şehir merkezinde olması avantajlarına sahiptir.

Açıklama

Özellikler: 1 bağımsız bölüm nolu Özel Amaçlı Depo nitelikli taşınmaz ana yapının zemin ve bodrum katında, bina giriş cephe hattına göre ön yol cephede konumludur. Onaylı mimari projesine göre zemin kat 200 m2 + bodrum kat 145 m2 olmak üzere yasal brüt: 345 m2 kullanım alanına sahiptir. Bodrum katta 51 m2 küçülme yapıldığı öğrenilmiştir. Zemin katı 200 m2, bodrum katı 94 m2 toplamda yasal ve mevcut alan olarak 294 m2lik alanlı olduğu bilinmektedir. Taşınmazın iç mekan özellikleri bilinmemektedir.

Not: Taşınmazın iç özellikleri bilinmemektedir. 23/01/2012 tarihli Yeni Yapı Ruhsatı ve 06/02/2013 tarihli Yapı Kullanma İzin Belgesi bulunmaktadır. Tapu vasfı özel amaçlı depo'dur.
Not: Açık artırma kazanan teklifin %4+ KDV'si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.