0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Bitlis Tatvan Sosyal Mahallesi'nde 302 m2 Depo

Bankadan 302m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
15102
Metre Kare:
302m2
Ada:
454
Parsel:
4
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
8
Isıtma Sistemi:
Kombili
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
5
İskan Tarihi:
06/02/2013
Ruhsat Tarihi:
23/01/2012

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Sosyal Mahallesi İstikla 1l Caddesi, Barış 3 apt. No: 41B Tatvan/Bitlis

Uzman Görüşü

İstiklal Caddesi üzerinde, Tatvan Yaşam AVM ye yakın konumuyla cazip mevkide, bodrum katı 102 m2, zemin katı 200 m² toplam 302 m2 alanlı depo; reklam/tabela avantajının olması, ulaşımın kolay olması, Yapı Kullanma İzin Belgesinin olması ve şehir merkezinde olması avantajlarına sahiptir.

Açıklama

Özellikler: 1 nolu bağımsız bölümdür. Zemin ve bodrum katta yer almaktadır. Taşınmaz özel amaçlı depo nitelikli olup bodrum katı 153, zemin katı 200 metrekare olmak üzere toplamda yaklaşık brüt 353 m2 alana sahiptir. Taşınmazın bodrum katının 51 m2 küçük kurulduğu belirtilmiştir. Taşınmazın zemin katı 200 m2, bodrum katı 102m2 olarak değerlendirilmiştir.

Not: Taşınmazın iç özellikleri bilinmemektedir. 23/01/2012 tarihli Yeni Yapı Ruhsatı ve 06/02/2013 tarihli Yapı Kullanma İzin Belgesi bulunmaktadır.3402 Sayılı Kanunun 22. maddesinin 2. fıkrasının (a) bendi uygulamasına tabidir. Tapu vasfı özel amaçlı depo'dur.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.