COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Bitlis Tatvan İşletme Mahallesinde 270 m2 Depo

Bankadan 270m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 11953
Metre Kare 270m2
Ada 286
Parsel 246
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 11
Isıtma Sistemi Merkezi
Kat Sayısı 6
Ruhsat Tarihi 28/10/2009

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 15
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Bitlis ili, Tatvan ilçesi, İşletme Mahallesi, Cumhuriyet Caddesi, No: 463, Fuar Apartmanı, No:1

Açıklama

Ulaşım: Bitlis ili, Tatvan ilçesi, İşletme Mahallesi, Cumhuriyet Caddesi, No:463, Fuar Apartmanı, No:1 adresinde kain, tapuda Sahil Mahallesi, 286 ada, 736,87 m2 yüzölçümlü 246 parselde kayıtlı, 4/124 arsa paylı, bodrum katta yer alan 1 bağımsız bölüm depo nitelikli taşınmazdır.

Özellikler: 1 no.lu bağımsız bölüm binanın bodrum katında kalmakta olup, kullanım alanı onaylı mimari projesine göre yaklaşık 270 m2 dir. Taşınmaz mimari projesine göre tek hacimden oluşmaktadır. Taşınmazın içi görülmemiş olup, planlama ve dekorasyon özellikleri bilinmemektedir.

Bodrum kat 1 no.lu bağımsız bölümün bulunduğu bina; 736,87 m2 alanlı arsası üzerinde, bitişik nizamda, betonarme karkas inşaat tarzında, 1 bodrum + zemin + asma kat + 6 normal katlı inşa edilmiştir. Binanın bodrum katında kazan dairesi, sığınak ve 1 adet ticari depo, zemin katında 2 adet asma katlı dükkan ve diğer normal katlarda her katta 3 daire olacak şekilde binada toplam 21 bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina ana giriş bölümü, kat sahanlık zeminleri ve merdiven basamakları mermer kaplama, giriş bölümünde duvarları plastik boyalıdır. Asansörün mevcut olduğu binanın dış cephesi akrilik boyalıdır. Kapalı/Açık otopark imkanı bulunmayan binada, ısınma merkezi kalorifer sistemi ile sağlanmaktadır.

Not: 28/10/2009 tarihli Yapı Ruhsatı bulunmaktadır. 

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.