Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Bitlis Tatvan İşletme Mahallesinde 270 m2 Depo

Bankadan 270m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
11953
Metre Kare:
270m2
Ada:
1526
Parsel:
47
Tapu Tipi:
Kat Mülkiyetli
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
12
Isıtma Sistemi:
Merkezi
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
6
İskan Tarihi:
23/05/2011
Ruhsat Tarihi:
28/10/2009

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Paylaşılır
Teminat Bedeli:
% 15
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Bitlis ili, Tatvan ilçesi, İşletme Mahallesi, Cumhuriyet Caddesi, No: 463, Fuar Apartmanı, No:1

Uzman Görüşü

Taşınmazın konut ve işyeri açısından tercih edilen bölgede konumlanması, ulaşımının kolay olması, tamamlanmış altyapıya sahip olması ve  kat mülkiyeti tapusunun bulunması olumlu yönleridir.

Açıklama

Özellikler: 1 nolu Bağımsız bölüm bodrum katta yer almak olup binanın sol bölümünde yer almaktadır. Taşınmaz kapalı alanı brüt 270 m2 kapalı alanına sahiptir. Tapu vasfı depodur. Taşınmaz onaylı mimari projesine göre yaklaşık 270 m2 dir ve tek hacimden oluşmaktadır.

Bodrum kat 1 no.lu bağımsız bölümün bulunduğu bina; 736,87 m2 alanlı arsası üzerinde, bitişik nizamda, betonarme karkas inşaat tarzında, 1 bodrum + zemin + asma kat + 6 normal katlı inşa edilmiştir. Binanın bodrum katında kazan dairesi, sığınak ve 1 adet ticari depo, zemin katında 2 adet asma katlı dükkan ve diğer normal katlarda her katta 3 daire olacak şekilde binada toplam 21 bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina ana giriş bölümü, kat sahanlık zeminleri ve merdiven basamakları mermer kaplama, giriş bölümünde duvarları plastik boyalıdır. Asansörün mevcut olduğu binanın dış cephesi akrilik boyalıdır. Kapalı/Açık otopark imkanı bulunmayan binada, ısınma merkezi kalorifer sistemi ile sağlanmaktadır.

Not: Taşınmazın iç özellikleri bilinmemektedir. 28/10/2009 tarihli Yapı Ruhsatı bulunmaktadır. 2948 Sayılı Kanunun 7. Maddesine göre Kamulaştırma şerhi vardır. Tapuda Sahil Mahallesi'nde kayıtlıdır. Tapu örneğinde arsa alanı 770,00 m2 iken, tapu kayıt örneğinde 739,18 m2 ve Eski ada parsel olarak 286 Ada 27 nolu parsel, Tapu kayıt örneğinde ise yeni ada parsel olarak 1526 Ada 47 Nolu parsel olduğu görülmüştür.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.