COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Bitlis Merkez Gazibey Mahallesinde 158 m2 Depo

Bankadan 158m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 12478
Metre Kare 158m2
Ada 84
Parsel 38
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 21
Isıtma Sistemi Merkezi
Kat Sayısı 8

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Gazibey Mahallesi, Kızıl Mescit Caddesi, Bina No:4/A Merkez/Bitlis

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir işlemlerinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Kredi kullanarak satın alacağınız gayrimenkul için tapu devir işlemlerinde satıcı kurumuma ödeme yapılırken mutlaka bloke çek ile yapılması gerekmektedir. Kredi kullanacağınız banka şubesindeki yetkili personeline bloke çek ile işlem yapılacağını dair teyid alarak işlemlere başlatmanız gerekmektedir.

Açıklama

Kızıl Mescit Caddesi üzerinde, mahallinde 3 ayrı depo şeklinde kullanıma uygun, giriş kapıları demir doğrama, İskan belgesinin olması avantaj, 158.00 m2 DEPO
Özellikler: Taşınmaz 21.12.1999 tarih onaylı mimari projesine göre tek hacimden oluşmakta olup yaklaşık brüt 173 m2 kullanım alanına sahiptir. Ancak taşınmaz mahalinde 15 m2 küçük kurulmuş olup 158 m2 alanlıdır. Ayrıca taşınmaz mahallinde 3 ayrı depo şeklinde kullanılmaktadır. Söz konusu depoların iç mekan özellikleri benzer olup giriş kapıları demir doğrama, zeminleri şap kaplama, duvar ve tavanlar ise iç cephe boyalıdır. Taşınmazın içi görülmemiştir.
366 m2 alanlı 84 ada 38 parsel üzerinde bodrum, zemin + 8 normal katlı 1 adet bina bulunmaktadır. Ana taşınmazın girişi zemin kattan ve kuzeydoğu cepheden sağlanmaktadır. Ana taşınmazın dış cephesi sıva üzeri akrilik bazlı dış cephe boyalı, çatısı ahşap mahya üzeri sac kaplama ile imal edilmiştir. Ana taşınmazın bodrum katında kazan dairesi, 1 nolu depo, zemin katında 2 ve 3 nolu dükkanlar ve bina girişi, diğer normal katlarının her birinde ise 2'er adet mesken bulunmakta olup toplam 19 adet bağımsız bölüm mevcuttur. Taşınmaz bodrum katta konumludur. Taşınmazın girişi yan bahçe mesafesindedir. Bölgenin alt yapısı tamamlanmıştır.
Ulaşım: Kazımpaşa İlköretim Okulu referans olarak alındığında Kızıl Mescit Caddesi üzerinde yaklaşık 50 m ilerledikten sonra sağda kalan konu taşınmazın konumlu olduğu ana taşınmaza ulaşılır. Taşınmazın yakın çevresinde benzer nitelikte binalar, müstakil tarzda bahçeli evler,yaklaşık 400m güneydoğusunda Kızıl Mescit Camisi, yaklaşık 50 m doğusunda Kazımpaşa İlkokulu bulunmaktadır. Taşınmaz çarşı muhitine yakın konumdadır. Taşınmaza ulaşım toplu taşıma araçları ile sağlanmaktadır. Taşınmazın konumlu olduğu bölgede yapılaşma oranı %90 üzerindedir. Taşınmaza ulaşımı sağlayan yollar asfalt olup alt yapı çalışmaları tamamlanmıştır. Taşınmazın bulunduğu bölge gelişmiş olan bir bölge olup sosyal donatı alanları tamamlanmıştır. Günlük ihtiyaçları karşılama amaçlı küçük ve büyük ölçekli ticari birimler bulunmaktadır.
Not: 16.12.1999 tarihli iskan belgesi bulunmaktadır.