COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Bitlis Ahlat Taşharman Köyünde 89 Dönüm Tarla

Şirketten 89098m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Şirketten
Tapu no 12594
Metre Kare 89098m2
Ada 149
Parsel 3
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Bitlis Ahlat Taşharman Köyü Bitlis Yolu Altı Mevki 149 ada 3 parsel

Açıklama

Özellikler: 149 ada 3 parselin kullanım alanı tapu kayıtlarına göre 89.098,40 m2 olup eğimli arazi yapısına sahip ve geometrik olarak genel hatları itibariyle yamuk,imarsız tarla vasfındadır.Parselin güney batısı kadastro yoluna cephelidir.Parsel tarıma elverişli olup altyapısı eksiktir. Parsel üzerinde tarımsal faaliyet bulunmakta olup kısmen fasulye ve patates ekimi yapılmıştır. Parsele ulaşımı sağlayan yol mevcuttur. Parselin sınırlarını belirleyen herhangi bir unsur bulunmamaktadır.Parselin içinde herhangi bir sondaj bulunmamakta olup çevre parsellerden sulama imkanı bulunmaktadır. Taşınmaz tarla nitelikli olup parseller üzerinde herhangi bir yapı bulunmamaktadır.
Ulaşım: Taşınmaz Bitlis İli,Ahlat ilçesi,Taşharman Köyünde kayıtlı tarla vasıflı 149 ada 3 parseldir. Taşınmaza ulaşımı sağlayan yol Bitlis Ahlat karayoludur. Taşharman Köyü Ahlat ilçe merkezine 15 km uzaklıkta yer almakta dır.Taşınmazlardan 149 ada 3 
parsel Taşharman Köyü yerleşim yerinin 3 km güneyinde konumludur. Taşınmaza yakın olarak Taşharman, Serinbayır ve Saka Köyleri bulun maktadır.