COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Bingöl Merkez İçmeler Mahallesinde 3+1 145 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 145m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 11124
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 145m2
Ada 0
Parsel 1485
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Merkezi
Bina Yaşı 7
Kat Sayısı 4
Bulunduğu Kat 2
Bağımsız Bölüm A-3 8

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

İÇMELER MAH. BİNGÖL GENÇ BUL. OVA PARK EVLERİ A3 BLOK NO:40/2/8 MERKEZ / BİNGÖL

Bingöl Merkez İçmeler Mahallesinde 3+1 145 m2 Daire

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz, projesine göre 2. normal katta, blok girişinin sağında, güneydoğu tarafta yer almakta olup anahtar blok girişinin solunda, kuzeybatı tarafta yer alan projeye göre 7 nolu meskene aittir ve boş olan bu taşınmaz görülmüştür. Her iki taşınmaz mimari projesinde ve mevcutta 3 oda, salon, mutfak, balkon, banyo-duş-kiler-antre-holden ibaret brüt 145 m2 dir. Meskenin dış kapısı çelik kapı, iç kapıları ahşap doğrama, kuru zeminler laminat parke, ıslak zeminler ve duvarlar seramik, iç mahallerde duvarlar saten boyalıdır.Mutfak balon kapaklı dolap ve granit tezgahtır.Pencereler pvc doğramadır. Elektrik, su ve haberleşme tesisatı mevcut durumdaki gayrimenkulün ısıtılması merkezi sistem kazanlıdır. Ana gayrimenkul 1485 numaralı parsel üzerindeki 2 Bodrum + Zemin +4 Normal Kat şeklinde inşa edilmiş A-3 blokta yer almaktadır. Taşınmazın bulunduğu binada toplam 12 adet Bağımsız bölüm mevcuttur. Binada asansör boşluğu ve kapıları mevcut olup asansör aktif durumda değildir. Bina girişi iki adet olup 2. bodrum kattan kuzey cepheden ve zemin kattan güney yönünden sağlanmaktadır. Bina dış cephesi dış cephe boyası ile boyalıdır. Bina giriş kapısı demir+cam kapıdır. Kat holleri, merdiven sahanlık ve basamakları mermer kaplamadır. Ova park sitesi projesinde 22 blok olarak planlanmış fakat 10 blok inşa edilmiştir.

Ulaşım: Bingöl il merkezinden Genç caddesi üzerinden güneydoğu istikametinde yaklaşık 3.5 km devam edilip sağ kolda konumlu olan Ova Park Sitesine ulaşılır. Ana ulaşım arterine otobüs duraklarına yakın olması nedeniyle ulaşım karayolu ile sağlanabilmektedir. Taşınmaz Genç caddesi üzerinde konumlanmış olup, yakın çevresinde bulunan, Bingöl Gazi İ.Ö.O. 2,4 km, Jandarma Komutanlığına 2,6 km, Güveçli Köyüne 4 km mesafededir. Bölge, Bingöl il merkezine yakın konumda bulunmakta olup yapılaşmasını devam etmektedir. Yapılaşma ayrık nizam şeklindedir. Bölge geneli konut amaçlı, 5-10 yıllık muhtelif katta bodrum üzerine zemin + 2 ila 5 katlı, 4-5 katlı binalar ve yeni yapı tarzında muhtelif katta bodrum üzerine zemin + 4 ila 6 katlı binalar ile boş arsa ve tarlaların bulunduğu bir çevreye sahiptir. Bölgede elektrik, su ve kanalizasyon altyapıları tamamlanmış ve kamu hizmetlerinden istifadesi tamdır. Ticari olarak orta yoğunlukta bir bölge olup bölge sakinlerinin ihtiyaçlarını giderebilecekleri market, mağaza, restoran vb. şeklinde ticari dükkanlar bulunmaktadır.
Not: 26.04.2013 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır. Kredili satın alınmak istenirse trampa işlemi yapılması gerekmektedir.