1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Bilecik Yenipazar Yumaklı Mahallesi'nde 173 m2 Tarla

Sahibinden 173m2

Özellikler

Satıcı Sahibinden
Tapu no 17305
Metre Kare 173m2
Ada 171
Parsel 168
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Yumaklı Köyü Bağlaraltı Mevkii 171 ada 168 parsel Yenipazar/Bilecik

Açıklama

Özellik: 171 ada 168 parselde yer alan taşınmaz 173,99 m2 alanlı olup tarla vasıflıdır. Bilecik ili , Yenipazar ilçesi , Yumaklı köyü 171 ada , 168 parsel de köyün karşısında bulunan ovada yer almaktadır. Düz taban kıraç arazidir. Üzerinde ekili dikili mahsül yoktur. Boş arazidir. 

Ulaşım: Yumaklı Köyü Bağlaraltı Mevkii 171 ada 168 parsel Yenipazar/Bilecik adresinde konumludur. İlçe merkezine 8 km ve şehir merkezine 38 km mesafededir.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.