1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Bilecik Yenipazar Kükürt Mahallesi'nde 557 m2 Tarla

Sahibinden 557m2

Özellikler

Satıcı Sahibinden
Tapu no 17270
Metre Kare 557m2
Ada 112
Parsel 109
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Kükürt Köyü Şeytan Tepesi Mevkii 112 ada 109 parsel Yenipazar/Bilecik

Açıklama

Özellik: 112 ada 109 parselde yer alan taşınmaz 557,42 m2 alanlı olup tarla vasıflıdır. Bilecik ili , Yenipazar ilçesi , Kükürt köyünde 112 ada 109 parsel bulunan tarla vişne ve kiraz ağaçları ile bahçedir. Köyün hemen altındadır. Bahçe yakınına kadar araç ile ulaşım mümkündür. Düz taban arazidir. Bakımlı ve çalışan bir bahçedir.

Ulaşım: Kükürt Köyü Şeytan Tepesi Mevkii 112 ada 109 parsel Yenipazar/Bilecik adresinde konumludur. İlçe merkezine 11 km ve şehir merkezine 52 km mesafededir.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.