0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Bilecik Söğüt Tuzaklı Mahallesi'nde 4325 m2 Bağ

Bankadan 4325m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
17192
Metre Kare:
4325m2
Ada:
0
Parsel:
974
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
Tam

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Tuzaklı Mah. Topraklık Mevkii 974 Parsel Söğüt/Bilecik

Uzman Görüşü

Çaltı Barajından sulama imkanının olması taşınmazın avantajıdır.

Açıklama

Özellikler: 0 ada 974 parselde yer alan taşınmaz 4325 m2 alanlı olup bağ vasıflıdır. Taşınmazın yakın çevresinde benzer nitelikli boş tarlalar, bağlar, köy içi arsalar ve 1-2 katlı köy evleri şeklinde teşekkül etmiştir. Bölge tarım amaçlı gelişen bölgelerden olup, gelişim hızı düşüktür. 974 parsel Tuzaklı Köyü yerleşim alanının ~1150m güneyinde yer almaktadır. Bölge tarım amaçlı gelişen bölgelerden olup, gelişim hızı düşüktür. Taşınmazın yakın çevresi benzer nitelikli boş ve ekili tarlalar şeklinde teşekkül etmiştir. Konu mülkin bulunduğu bölgede genelde tarımsal amaçlı kullanılan tarlaların, hobi bahçesi olarak kullanılan arazilerin veya tarımsal amaçlı tesislerin yer aldığı bir bölgedir. Bölgede altyapı (Yol, su, elektrik, kanalizasyon vs.) olanakları bulunmamakta olup, parsel çevre yolları henüz açılmamıştır. Konu mülke ulaşım özel araçla sağlanabilmektedir. Bölgede taşınmazlara benzer nitelikte tarlalar, çiftlik olarak kullanılan araziler, bahçe kullanımlı parseller üzerinde ise 1-2 katlı konut ve yan hayvancılık amaçlı yapılar bulunmaktadır.

Ulaşım: Tuzaklı Mah. Topraklık Mevkii 974 Parsel Söğüt/Bilecik adresinde konumludur. Köy merkezine 2 km ve Bilecik Eskişehir yoluna 18 km mesafede yer almaktadır. Amorf forma sahip olup, topoğrafik açıdan hafifi eğimli arazi yapısındadır. Parselin kadastro yoluna cephesi bulunmaktadır. Parsel üzerinden herhangi bir tarım ürünü ekili olmadığı gözlenmiştir. Parselin sınırlarını belirleyici herhangi bir etken bulunmamakla beraber, doğal sınırlıdır. Jeolojik olarak 1.derece deprem bölgesinde konumludur. Sulu tarım arazisi niteliğinde olup. Çaltı Barajından sulama imkanı mevcuttur.

Not: Söğüt Belediyesi İmar Müdürlüğü'nde görevli personelden alınan şifahi bilgiye göre: taşınmazın imar ve mücavir alan dışında kaldığı. 1/100.000 Ölçekli Çevre Düzeni Planı kapsamında Tarım Alanı olarak ayrılan bölgede kaldığı öğrenilmiştir. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.