0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Bilecik Söğüt Tuzaklı Mahallesi'nde 2525 m2 Tarla

Bankadan 2525m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
17193
Metre Kare:
2525m2
Ada:
0
Parsel:
1884
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
Tam

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Tuzaklı Mah. Karacakaya Mevkii 1884 Parsel Söğüt/Bilecik

Uzman Görüşü

Çaltı barajından sulama imkanının olması taşınmazın avantajıdır.

Açıklama

Özellikler: 0 ada 1884 parselde yer alan taşınmaz 2525 m2 alanlı olup tarla vasıflıdır. Dörtgen forma sahip olup, topoğrafik açıdan hafifi eğimli arazi yapısındadır. Parselin kadastro yoluna cephesi bulunmaktadır. Parsel üzerinden herhangi bir tarım ürünü ekili olmadığı gözlemlenmiştir. Parselin sınırlarını belirleyici herhangi bir etken bulunmamakla beraber, doğal sınırlıdır. Jeolojik olarak 1 derece deprem bölgesinde konumludur. Sulu tarım arazisi niteliğinde olup. Çaltı barajından sulama imkanı mevcuttur.

Ulaşım: Tuzaklı Mah. Karacakaya Mevkii 1884 Parsel Söğüt/Bilecik adresinde konumludur. Köy merkezine 2 km ve Bilecik Eskişehir yoluna 18km mesafede yer almaktadır. Taşınmazın yakın çevresinde benzer nitelikli boş tarlalar, bağlar, köy içi arsalar ve 1-2 katlı köy evleri şeklinde teşekkül etmiştir. Bölge tarım amaçlı gelişen bölgelerden olup, gelişim hızı düşüktür. 1884 parsel Tuzaklı Köyü yerleşim alanının ~2.140m güneyinde yer almaktadır. Bölge tarım amaçlı gelişen bölgelerden olup, gelişim hızı düşüktür. Taşınmazın yakın çevresi benzer nitelikli boş ve ekili tarlalar şeklinde teşekkül etmiştir. Konu mülkin bulunduğu bölgede genelde tarımsal amaçlı kullanılan tarlaların, hobi bahçesi olarak kullanılan arazilerin veya tarımsal amaçlı tesislilerin yer aldığı bir bölgedir. Bölgede altyapı (Yol, su, elektrik, kanalizasyon vs.) olanakları bulunmamakta olup. parsel çevre yolları henüz açılmamıştır. Konu mülke ulaşım özel araçla sağlanabilmektedir. Bölge alt ve orta gelir grubuna sahip yatırımcılar tarafından tercih edilmektedir. Bölgede taşınmazlara benzer nitelikte tarlalar, çiftlik olarak kullanılan araziler, bahçe kullanımlı parseller üzerinde ise 1-2 katlı konut ve yan hayvancılık amaçlı yapılar bulunmaktadır.

Not: Söğüt Belediyesi İmar Müdürlüğü'nde görevli personelden alınan şifahi bilgiye göre; değerleme konusu taşınmazın imar ve mücavir alan dışında kaldığı. 1/100.000 Ölçekli Çevre Düzeni Planı kapsamında Tarım Alanı olarak ayrılan bölgede kaldığı öğrenilmiştir. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.