COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Bilecik Söğüt Küre Köyünde 7950 m2 Tarla

Bankadan 7950m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 11792
Metre Kare 7950m2
Ada 0
Parsel 6194
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Bilecik İli, Söğüt İlçesi, Küre Köyü, Karakuz Mevkii, 6194 Parsel

Açıklama

Özellikler: 6194 Parsel dörtgene yakın şekle sahip olup eğimli bir yapıya sahiptir. Taşınmazın bulunduğu bölgede kiraz, üzüm ekimi revaçta olup çevrede yer alan tarlaların bir kısmı üzüm, kiraz bir kısmında yonca, arpa, buğday ekilmektedir. 6194 parsel üzerinde ekim dikim yapılmamakta olup kıraç bir yapıya sahiptir. Parsellerde arazi tesviyesi kuyu çevre çiti ve benzeri değer artırıcı herhangi bir unsur tespit edilmemiştir. Parsellerin kadastro yol cepheleri bulunmamaktadır. Bölgede kuru tarım yapılmaktadır. Parsel üzerinde herhangi bir sulama sistemi bulunmamaktadır. Taşınmaz üzerinde herhangi bir yapı bulunmamaktadır.
Ulaşım: Söğüt ilçe merkezinden Bilecik istikametinde yaklaşık 8 km devam edilir. Sağ kol üzerinde yer alan Küre köyü yoluna girilip bu yol istikametinde yaklaşık 3,2 
km sonra söz konusu taşınmazın bağlı bulunduğu Küre köyüne ulaşım sağlanmaktadır. Taşınmaza özel araçlar ve traktörler ile ulaşım sağlanmaktadır. Parsel Küre köyünün kuş uçuşu 2,2 km Kuzey-batısında yer almaktadır. Gayrimenkulün çevresi, yerel halktan yatırım ve tarım amaçlı talep görmektedir. İl merkezi nüfusunun, hafta sonu bahçeleri ve evleri olarak tercih ettiği de öğrenilmiştir. Merkez nüfusunun tercihinin yol kenarı ve köy çeperi parseller olduğu bilgisi de alınmıştır.