Tapu.com’da ara

Bankaların uygun fiyatlı gayrimenkulleri arasından aradığınız gayrimenkulü bulun.

Bilecik Söğüt Küre Köyünde 7.950 m2 Tarla

Bankadan 7950m2

Özellikler

Tapu no 10756
Ada 0
Parsel 6194
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Küre Köyü Çakabayırı Mevkii 6194 Parsel Söğüt / BİLECİK

Açıklama

Ulaşım:  Söğüt ilçe merkezinden Bilecik istikametinde yaklaşık 8 km devam edilir. Sağ kol üzerinde yer alan Küre köyü yoluna girilip bu yol istikametinde yaklaşık 3,2 km sonra taşınmazın bulunduğu Küre köyüne ulaşım sağlanmaktadır. Taşınmaza özel araçlar ve traktörler ile ulaşım sağlanmaktadır. Parsel Küre köyünün kuş uçuşu 2,8 km Güney-batısında yer almaktadır. Gayrimenkulün sınırları içerisinde tescillenmiş olan Küre Köyü, halihazırda, kırsal niteliğini korumaktadır. KÖYDES Projesi sayesinde yol, su ve altyapı hizmetlerini aldığı görülen köy nüfusu incelendiğinde, yaklaşık 30 yıllık geçmişten bu güne giderek dışa göç verdiği görülmektedir. Bu dışa göç, kent yerleşimlerinin cazip hale gelmesiyle giderek artmaktadır. Gayrimenkulün çevresi, yerel halktan yatırım ve tarım amaçlı talep görmektedir. Gayrimenkulün çevresi, yerel halktan yatırım ve tarım amaçlı talep görmekte iken, yakın zamanda il merkezi nüfusunun, hafta sonu bahçeleri ve evleri olarak tercih etmektedir. 

Özellikler: 6194 Parsel dörtgene yakın bir şekle sahip olup eğimli bir yapıya sahiptir. Taşınmazın bulunduğu bölgede kiraz, üzüm ekimi revaçta olup çevrede yer alan tarlaların bir kısmı üzüm, kiraz bir kısmında yonca, arpa, buğday ekilmektedir. 6194 parsel üzerinde ekim dikim yapılmamakta olup kıraç bir yapıya sahiptir. Parselde arazi tesviyesi kuyu çevre çiti ve benzeri herhangi bir unsur tespit edilmemiştir. Parselin kadastro yol cepheleri bulunmamaktadır. Bölgede kuru tarım yapılmaktadır. Parsel üzerinde herhangi bir sulama sistemi bulunmamaktadır. Taşınmaz üzerinde yapı bulunmamaktadır.

Not: Bilecik il Özel idaresinde ve Söğüt Belediyesinde yapılan incelemelerde taşınmazın belediye mücavir alanı dışında ve köy meskun mahali dışında çevre düzeni planı kapsamında  6194 Parsel Çayır ve Mera lekesi içinde yer aldığı görülmektedir.