Tapu.com’da ara

Bankaların uygun fiyatlı gayrimenkulleri arasından aradığınız gayrimenkulü bulun.

Bilecik Söğüt Hamitabat Köyünde 570 m2 Sera

Bankadan 623m2

Özellikler

Tapu no 10422
Ada 127
Parsel 427
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Hamitabat, Alanlar Mevkii, 127 Ada, 427 Nolu Parsel Nolu Tarla

Açıklama

Ulaşım: İlçe ana arterlerinden olan Ertuğrulgazi Caddesi üzerinden Bilecik il istikametinde ilerlenirken yaklaşık 6 km ilerledikten sonra sağ kola ayrılan, Küre Köyü, Hamitabat Köyü ve Tuzaklı Köyü yol ayrımından sapılarak yaklaşık 10 km ilerledikten sonra Hamitabat Köyü merkezine ulaşım sağlanmaktadır. Taşınmazlar Hamitabat köyü hudutları içerisinde yer almaktadır. Taşınmaz Hamitabat Köyü, Hudutları içerisinde konumlanmış olup, taşınmazların yakın çevresinde Hamitabat Köyü yer almaktadırlar. Taşınmazların çevresi Tarla / Bahçe fonksiyonlu gelişmiştir.
Özellikler: 127 Ada 427 Parsel az eğimli bir topografik bir yapıya sahiptir. Taşınmazın kadastral yola cephesi yoktur. Parsel dörtgen geometrik şekillidir. Parsel üzerinde 570 m2 plastik sera bulunmaktadır. Parsel alanı 623m2 dir. Parsel ve çevresinde Sakarya Nehrinden faydalanarak sulu tarım yapılmaktadır. Taşınmazın çevresi tarla/bahçe nitelikli taşınmazlardan oluşmaktadır.

1/100.000 Söğüt ilçe Çevre Planı, 127 Ada 427 parsel,  ‘’ Maden işleri Alanı’’nda yer almakta oldukları bilgisi edinilmiştir. Resmi kurumlarda yapılan incelemeler doğrultusunda parseller ile ilgili herhangi kurumda kamulaştıma yapılmadığı tespit edilmiştir.