1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Bilecik Söğüt Geçitli Köyünde 3700 m2 Tarla

Bankadan 3700m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 16409
Metre Kare 3700m2
Ada 0
Parsel 333
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Geçitli Köyü, Alanlar Mevkii, 333 Parsel Söğüt Bilecik

Açıklama

Özellikler: Bilecik İli, Söğüt İlçesi, Geçitli Köyü, Alanlar Mevkiinde yer alan 333 Parselde 3700 m2 yüzölçümlü TARLA vasıflı taşınmazdır. Parsele ulaşım doğu cephesindeki dereden ve güney cephesindeki paftaya işlenmemiş yoldan sağlanmakta olup sulama imkanı bulunmamaktadır. Taşınmaz parseli topografik olarak kısmen düz kısmen hafif eğimli bir arazi yapısına sahip olup geometrik olarak amorf yapıdadır. Parsel üzerinde yaklaşık 5 yaşlarında yaklaşık 200 adet meyve ağacı bulunmaktadır. Tarla üzerinde bulunan ağaçların bazılarında kuruma mevcuttur.

Ulaşım: Bilecik İli, Söğüt İlçesi, Geçitli Köyü, Alanlar Mevkii 333 Parselde konumlu köy merkezine 1.75 km uzaklıkta, Bilecik Söğüt yoluna 5.01 km mesafede yer almaktadır. Taşınmazın bulunduğu bölge tarım bölgesi olup yakın çevresinde genellikle tarım amaçlı araziler bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.