0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Bilecik Söğüt Çaltı/Şen Mahallesi'nde 934 m2 Bahçe

Bankadan 934m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
16896
Metre Kare:
934m2
Ada:
135
Parsel:
9
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
Tam

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Çaltı/Şen Mahallesi Değirmenyanı Mevkii H24-c-16-d-4-d Pafta Ada:135 Parsel:9 Söğüt/Bilecik

Uzman Görüşü

Taşınmaz yola yakınlık avantajlıdır.

Açıklama

Özellikler: 135 Ada 9 parselde yer alan taşınmaz 934,77 m2 alanlı olup bahçe vasıflıdır. Geniş ve verimli arazilere sahip olan köyün topraklarının büyük bir bölümünde sulanabilir tarım yapılabilmektedir. Bölgede seracılık yapılmakta olup yarım ön plandadır. Köyün kuzeyinde Sakarya nehri yer alması sebebiyle sulanabilir bölgedir. Köyün geçim kaynağı tarım ve seracılıktır. Köyün il be ilçeye ulaşımını sağlayan yollar asfalt kaplamadır. Ulaşım özel araçla sağlanabilmektedir.

Ulaşım: Çaltı/Şen Mahallesi Değirmenyanı Mevkii H24-c-16-d-4-d Pafta Ada:135 Parsel:9 Söğüt/Bilecik adresinde konumludur. Köy merkezine 1,2 km ve Bilecik-Eskişehir yoluna 20,3 km mesafede yer almaktadır. Bilecik ili Söğüt ilçesi Çaltı köyü ve Çaltı Şen Mahallesi’nde yer almaktadır. Taşınmaza ulaşım için Söğüt ilçe merkezinden doğu yönünde ilerlenir yaklaşık 600 metre sonra inhisar yoluna devam edilir. Yaklaşık 11 km sonra köy merkezine ulaşılır. Köy merkezinden 1 km kuzeydoğusunda konumlanmaktadır. Çaltı köyü bilecik iline bağlı Söğüt ilçesinin en büyük köylerinden biridir. Çaltı köyü Söğüt inhisar yolunun 11. kilometresinde 72 ha arazi üzerine kurulmuş ilin en eski bölgelerindendir. Çaltı Bilecik’in doğusunda ve Söğütün kuzeydoğusunda Söğüt’te 12 km ve Bilecik’e 38 km mesafede bulunmaktadır. 

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.