COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Bilecik Söğüt Çaltı/Şen Mahallesi'nde 6640 m2 Bahçe

Bankadan 6640m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 16340
Metre Kare 6640m2
Ada 103
Parsel 102
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Çaltı/Şen Köyü, Pelikbükü Mevkii 103 Ada 102 Parsel Söğüt Bilecik

Açıklama

Özellikler: 103 ada 102 parselde yer alan taşınmaz 6640,76 m2 alanlı olup bahçe vasıflı taşınmazdır. Parselin kadastro yoluna cephesi olup sulama imkanı bulunmaktadır. Taşınmaz parseli topografik olarak düz bir arazi yapısına sahip olup geometrik olarak amorf yapıdadır. Tarafımıza gösterilen 08.03.2017 tarih 20170667 nolu rapora istinaden parsel üzerinde yaklaşık 5800m2 alanlı plastik örtülü sera bulunmaktadır. Yapılara ait herhangi bir resmi evrak bulunmamaktadır. 

Ulaşım: Çaltı/Şen Köyü, Pelikbükü Mevkii 103 Ada 102 Parsel Söğüt Bilecik adresinde konumludur. Sakarya nehri yakınında yer almaktadır. Köy Merkezine 5,5 km mesafededir. Bilecik ili, Söğüt ilçesi. Çaltı/Şen Köyü, Pelikbükü Mevkiinde yer almaktadır. Taşınmazlar Çaltı/Şen Köyü Merkezi dışında Sakarya Nehrine cepheli konumda yer almaktadır. Taşınmazın bulunduğu bölge tarım bölgesi olup yakın çevresinde genellikle tarım amaçlı kullanılan araziler bulunmaktadır. Bölge ekonomisi tarım ve hayvancılığa dayalıdır.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.