1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Bilecik Söğüt Çaltı/Şen Mahallesi'nde 546 m2 Bahçe

Bankadan 546m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 16888
Metre Kare 546m2
Ada 135
Parsel 6
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Çaltı/Şen Mahallesi Değirmenyanı Mevkii H24-c-16-d-4-d Pafta Ada:135 Parsel:6 Söğüt/Bilecik

Açıklama

Özellikler: 135 ada, 6 parselde konumlu "BAHÇE" vasıflı olup 546,55 m2 alanlıdır. 

Ulaşım: Çaltı/Şen Mahallesi Değirmenyanı Mevkii H24-c-16-d-4-d Pafta Ada:135 Parsel:6 Söğüt/Bilecik adresinde konumludur. Taşınmaza ulaşım için Söğüt İlçe Merkezinden doğu yönünde ilerlenir. Yaklaşık 600 metre sonra İnhisar yoluna devam edilir. Yaklaşık 11 km sonra köy merkezine ulaşılır. Taşınmaz köy merkezinin 1 km kuzey doğusunda konumlanmaktadır. İnhisar Söğüt Yoluna cephesi bulunmaktadır. Köy merkezine 1,5 km uzaklıkta yer almaktadır. Çaltı Bileceğin doğusunda ve Söğüt'ün kuzeydoğusunda Söğüt'e 12 km ve Bilecik'e 38 km mesafede bulunmaktadır. Geniş ve verimli arazilere sahip olan köyün topraklarının büyük bir bölümünde sulanabilir tarım yapılabilmektedir. Bölgede seracılık yapılmakta olup tarım ön plandadır. Köyün kuzeyinde Sakarya nehri yer alması sebebiyle sulanabilir bölgedir. Köyün geçim kaynağı tarım ve seracılıktır. Taşınmaza ulaşım özel araç ile sağlanmaktadır. 


Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.