1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Bilecik Söğüt Çaltı Mahallesi'nde 326 m2 2 Katlı Bina

Bankadan 5 326m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 17122
Oda Sayısı 5
Metre Kare 326m2
Ada 0
Parsel 3106
Tapu Bilgisi Cins Tashihi
Isıtma Sistemi Diğer
Bina Yaşı 10
Kat Sayısı 2
Arsa Yüzölçümü 651

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Çaltı, Gür Mahallesi Belediye Sokağı No: 78 11600 Çaltı/Söğüt/Bilecik

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz Bilecik ili Söğüt ilçesi Çaltı Köyü Doğanca Mevkii 3106 parselde konumlanan 651,00 m2 yüzölçümlü 3 Katı Betonarme Bina ve Bahçesi olarak tapuya tescil edilmiştir. Bilecik il Özel İdarede yapılan incelemede söz konusu taşınmaza ait mimari proje, ruhsat ve yapı kullanım izin belgesi bulunmaktadır. Mimari projesine göre bina zemin + 2 normal kat olmak üzere 3 kattan oluşmaktadır. Mimari projesine göre zemin kat wc, balkon ve tek hacimden oluşmak olup yaklaşık 102 m2, 2 normal kat salon, 3 oda, mutfak, banyo, wc, koridor ve 2 balkon hacimlerinden oluşmakta olup yaklaşık 112'şer m2 alana sahiptir. Bina mimari projesine göre toplam (102+112+112) 326 m2 alana sahiptir. Binanın dış cepheleri cephe boyalıdır. Vaziyet planında bina girişi gösterilmemiş olup mahalde bina girişinin doğu cepheden zemin kattan sağlandığı görülmüştür. 

Ulaşım: Taşınmaza ulaşım için Çaltı Köyü merkezinden önünden batı yönünde ilerlenir. Yaklaşık 240 m sonra sola donuş yapılır. Yaklaşık 70 m sonra sağda değerleme konusu taşınmaz konumlanmaktadır. Taşınmazın yer aldığı bölgede 1-3 katı müstakil konutlar yer almaktadır. Söz konusu taşınmaz Çaltı Köyü (Eski Çaltı Beldesi) Söğüt - İnhisar Yolu'nun 10.km'sinde 72 hektar arazi üzerine kurulmuş, ilin en eski beldelerindendir. Çaltı Köyü ilin doğusunda ve Söğüt'ün kuzeydoğusunda Söğüt'e 10 km ve Bilecik'e 38 km. mesafede bulunmaktadır. Köyün konumu itibariyle Küre köyü ile birlikte merkez köy olma Taşınmaz cins tahsisli olup, bağımsız bölüm bulunmamaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.