COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Bilecik Söğüt Akçasu Köyünde 3284 m2 Tarla

Bankadan 3284m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 15259
Metre Kare 3284m2
Ada 109
Parsel 39
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Akçasu Köyü, Değirmenaltı Mevkii, 109 Ada 39 No'lu Parsel, Söğüt/BİLECİK

Açıklama

Ulaşım: Taşınmaz Bilecik ili, Söğüt ilçesi, Akçasu Köyü, Değirmenaltı Mevkii, 109 ada 39 no'lu parseldir. Taşınmazın yer aldığı bölgeye, İnhisar İlçesi ile Söğüt İlçesi'ni birbirine bağlayan asfalt yol üzerinde, Söğüt yönüne doğru ilerlerken, 8. km de sağ kolda Yakacık köy yoluna sapılır, Yakacık Köyünün kuzey kısmında yaklaşık 600 m. kuş uçuşu mesafe de konu taşınmaz yer almaktadır. İnhisar İlçesine yaklaşık 8 km, Söğüt İlçesine 21 km.,Yakacık köyüne 500 m. Bağlı olduğu Akçasu Köyüne 1 km. mesafe uzaklıkta konumludur. Ulaşım imkanları özel araçlar ile sağlanmaktadır. Taşınmaz, İnhisar ile Söğüt ilçeleri arasında kalmakta olup, İnhisar-Söğüt Karayolu'na yaklaşık 600 metre, kuzey yönünde Yakacık Köyünün kuzeyinde konumludur. Bölge genelinde genellikle tarımsal nitelikte araziler, sera alanları ve yeşil alanlar yer almaktadır.

Özellikler: Taşınmaz Akçasu köyünün kuzeydoğu kısmında, Yakacık Köyünün kuzey kısmında konumlu düz bir arazi üzerinde yer almaktadır. Geometrik olarak Dikdörtgen bir yapıya sahiptir. Topoğrafik olarak ise parselin büyük bir kısmı düz bir arazi üzerinde yer almakta fakat kuzey kısmında bir bölümü oldukça eğimli sayılabilecek bir konumda yer almaktadır. Mevcut durumda parsel üzerinde ekili herhangi bir mahsul bulunmamaktadır. Parsel içerisinde su kuyusu bulunmamakta olup sulama imkanı bulunmaktadır. Asfalt yola yaklaşık 600 m mesafe uzaklıktadır. Yerinde yapılan incelemelerden, taşınmazın yer aldığı çevrede bulunan parsellerde genellikle Domates, Biber, Marul Roka vs tarzı ürünler ekildiği görülmektedir. Ayrıca bölgede seracılık yapıldığı da görülmüştür. Taşınmaz üzerinde herhangi bir yapı bulunmamaktadır.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.