Birbirinden Yeni ve Merkezi Konumlu Mülkleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
Birbirinden Yeni ve Merkezi Konumlu Mülkleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Bilecik Pazaryeri'nde Kagir İki katlı 197 m2 Bina

Bankadan 197m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
20317
Metre Kare:
197m2
Ada:
391
Parsel:
77
Tapu Tipi:
Cins Tashihi
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Yok
Bina Yaşı:
25
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
2
Kullanım Durumu:
Bilinmiyor
Konut Tipi:
Müstakil Girişli

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Çarşı Mahallesi, 703. Sokak No:2 ve Zübeyde Hanım Caddesi No:36A Pazaryeri / BİLECİK

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz Bilecik ili, Pazaryeri İlçesi, Çarşı mahallesi 391 ada 77 parselde yer almaktadır. Kagir iki katlı bina 197 m2 alana sahiptir. Mimari projesine göre bina, zemin kat + 1 normal kattan ibaret toplam 2 kattan oluşmaktadır. Bina girişi projesinde ve yerinde 703. Sokak üzerinden zemin kattan verilmiştir. Taşınmazın giriş kapısı Camlı demir doğramadır. Bina dış cephesinde akrilik esaslı dış cephe boyalıdır. Taşınmazın Zemin kat taban alanı 96,48 m2 alanlı olup 2 adet işyeri, kömürlük, WC ve bina girişi hacimlerinden oluşmaktadır. 1. Normal kat projesine göre 100,50 m2 alanlı olup 2 oda, 1 salon 2 hol, banyo ve WC alanlarından oluşmaktadır. Köy merkezinin içinde yer almaktadır. 

Not : İçindeki özellikler bilinmemektedir. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder. 

Not: Açık artırma kazanan teklifin %4+ KDV'si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.