0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Bilecik Osmaneli Sarıyazı Mahallesi'nde 4528 m2 Bahçe

Bankadan 4528m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
15311
Metre Kare:
4528m2
Ada:
115
Parsel:
55
Tapu Tipi:
Cins Tashihi
Hisse Oranı:
Tam

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Sarıyazı Mahallesi, 115 Ada 55 Parsel Osmaneli / BİLECİK

Uzman Görüşü

Verimli arazi yapısına sahip olması ve köy merkezine yakın konumda yer alması taşınmazın avantajıdır.

Açıklama

Özellik: Taşınmaz 115 Ada 55 parsel "bahçe" vasıflı 4.528,53 m² yüz ölçüme sahip olup geometrik olarak dikdörtgene yakın yapıdadır. Topografik olarak düz bir arazi yapısındadır. Taşınmaz kuzey cepheden kadastral yola 44 metre cepheli olup diğer tüm cephelerden komşu parseller ile çevrilidir. Parsel üzerinde herhangi bir ürün bulunmamaktadır. Taşınmazın çevresinde genel itibariyle ekili ve boş tarım arazileri bulunmaktadır. Parsel üzerinde yapı bulunmamaktadır.

Ulaşım: Taşınmaz Bilecik İli, Osmaneli İlçesinde, Sarıyazı Mahallesi, sınırları içerisinde yer alan 115 ada 55 numaralı bahçe nitelikli taşınmazdır. Taşınmaza ulaşım Beşevler yolu üzerinden kuzey yönünde ilerlenip ilk yol ayrımından sağ kola girilip doğu yönünde ilerlenip yol ayrımından 300 metre kuzeydoğu yönünde ilerlendiğinde taşınmaza ulaşım sağlanır. Taşınmazın yakın çevresinde yapılaşma bulunmamaktadır. Bölge tarımsal amaçlı kullanılan arazilerden oluşmaktadır. Yapılaşma köy yerleşik alanı içerisinde müstakil 1-2 katlı yapılardan oluşmaktadır.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.